Nederland Utrecht Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
  • Favoriet
€ 65
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,50 p.p.p.n.   verblijfskosten

In Luxe overnachten bij van der valk hotel Breukelen

Van der Valk Hotel Breukelen - Nederland

  • 1 x overnachting in een comfort kamer met airconditioning
  • Vrij gebruik van zwembad
  • Gratis gebruik van fitness

  • € 9,00 veilingkosten

sost
okt 12, 2017
Mooi hotel, lekker eten, prima ontbijt en goede locatie. Voor herhaling vatbaar
Fara De Vilder
okt 02, 2017
Heel mooie en ruime kamer, hebben wel een upgrade gedaan.
lieltje74
sep 25, 2017
In een woord: alles perfect en super goed!
ina0201
sep 21, 2017
Zeer goed hotel met een prachtige ligging
2141peghar
sep 21, 2017
Fantastische kamer, zgan echter met een uitzicht op het dak van de ingang met div. aircos. Echt een hotelbonkamer, terwijl er velen nog leeg waren. Heel jammer toch dat sommige vd Valks zich hiervoor lenen.
anjosh
sep 09, 2017
Heel fijne hotel
Marlies Besteman-Hofman
sep 02, 2017
Donker hotel met een piepklein zwembad . Met een afschuwelijk uitzicht en dat terwijl ik om een kamer met een mooi uitzicht heb gevraagd . (ik zou graag een foto willen bijvoegen , maar dat gaat niet via dit formulier) Bij de eerste nacht zat het ontbijt inbegrepen , bij de tweede nacht niet . Moest ik 30 euro bijbetalen . Al met al : niet voor herhaling vatbaar !
eviet
aug 23, 2017
kamers iets kleiner dan vandervalk. niet gebouwd door v.d. valk. prima verder heelrijk in de tuin lekker weer. vriendelijke mensen. helemaal tevreden
ciskasteenhorst
aug 22, 2017
Vd Valk Breukelen prima hotel!!!
r.ter.veen-keizer
aug 20, 2017
Dit hotel ligt zeer praktisch voor een bezoek aan Amsterdam of Utrecht ( bijv. per trein) of de Utrechtse Vechtstreek (bijv. per fiets). De ligging zelf is niet mooi tussen het spoor en de zeer drukke A2 maar door de uitstekende beglazing hoor je daar niets van. Het ontbijt is uitstekend. Er zijn ook een fijn zwembad en een sauna, die helaas al om 9 uur 's avonds sluiten. De kamers zijn ruim met goede bedden.