Nederland Utrecht Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
  • Inclusief ontbijt
Veiling Gesloten
Nieuwe veiling starten...
Gefeliciteerd
U heeft de veiling gewonnen
Geplaatste bod: €
Klik hier om te betalen
Jammer
Een andere gebruiker heeft gewonnen
Winnaar:
Veiling Gesloten
Winnaar:
€ 65
 Sluiten
Starten
 ::
Afgelopen
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,50 p.p.p.n.   verblijfskosten

In Luxe overnachten bij van der valk hotel Breukelen

Van der Valk Hotel Breukelen - Nederland
Biedgeschiedenis
U kunt alleen hele bedragen bieden
Wilt u genieten van een luxe verblijf in het midden van het land? Overnacht dan in Van der Valk Hotel Breukelen. In dit viersterrenhotel kunt u zich culinair laten verwennen of optimaal ontspannen in het Wellnesscenter. De prachtige Vechtstreek leent zich uitstekend voor mooie fietstochten, maar ook Utrecht en Amsterdam liggen binnen handbereik, het treinstation is naast de deur dus op loopafstand van het hotel.

Arrangement
  

Een arrangement voor 2 personen:

  • 1 x overnachting in een comfort kamer met airconditioning
  • 1 x een ontbijtbuffet
  • Vrij gebruik van zwembad
  • Gratis gebruik van fitness
  • Gratis draadloos internet
  • Gratis parkeren

Verplichte kosten
  
  • € 9,00 veilingkosten
  • € 1,50 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Betsie2612
jun 18, 2017
9
Prima verblijf bij hotel van der Valk Breukelen. Mooie grote kamer en van alle gemakken voorzien. Heerlijk uitgebreid ontbijt. Vriendelijk personeel. We zijn zeer tevreden.
ria59
jun 17, 2017
10
geweldig, heerlijk gegeten, heel fijne kamer die voor mij goed toegankelijk was, ivm invaliditeit. Netjes, vriendelijk personeel, en heerlijke bedden.
koos111
jun 17, 2017
8
Een mooi hotel,sfeer goed en prima ontbijt. de hotelkamers zijn ondanks een gedateerde badkamer erg sfeervol ingericht
helphelp
jun 12, 2017
8
Prachtige en schone kamer. Aardig en attent personeel.
jennyrap2622
jun 10, 2017
8
Wij hebben 2 dagen gelogeerd in dit hotel en vond het erg goed Hun wellness faciliteiten is prima, mooi verwarmd zwembad, stoombad en sauna. Alles mooi en schoon. We hadden en kamer met bad/douche. Ontbijt met alles erop en eraan. 2x gedineerd in het restaurant, eten was goed en betaalbaar. Ik raad dit hotel zeker aan
rvanmoolenbroek
jun 10, 2017
8
Nette, schone kamer, modern ingericht. Vriendelijk personeel. Wellness, zwembad en fitness in bijgebouw, niet groot, maar het was er rustig toen wij er waren. Ontbijt was zoals we inmiddels bij vdV verwachten weer top!
30111948
jun 05, 2017
10
Wij hebben bij Vander Valk Breukelen geslapen,een prachtige schone kamer en badkamer,bij Vander Valk is de gunfactor erg hoog,je krijgt altijd een prachtige kamer.TOP!!!!
Henriette Kusters
jun 05, 2017
10
Wij hebben het geweldig gehad mooie kamer zeer zuiver heerlijk gegeten en ontbeten Zeer vriendelijk personeel en lekker sauna en gezwommen Goede bedden dus voor herhaling vatbaar
aydemir_halil1987
jun 01, 2017
8
Perfect
teunis 200
mei 26, 2017
9
Zoals we gewend zijn bij van der Valk alles perfect.

Beschikbaarheid



 

Copyright © 2017 www.hotelkamerveiling.nl
Alle rechten voorbehouden. Bij het gebruik van deze site gaat u akkoord met de Gebruiksvoorwaarden en Privacy policy