België Arlon Best Western Hotel Arlux
€ 99
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,25 p.p.p.n.   verblijfskosten

Bosrijke natuur, shoppen en cultuur in de Ardennen

Best Western Hotel Arlux - België - Arlon
Overnacht bij Best Western Arlux in het hart van de Ardennen. Dit hotel is de ideale uitvalsbasis voor bezoekjes aan de prachtige historische steden Arlon, Bouillon, Bastogne en Luxemburg. In de directe omgeving van het hotel kunt u prachtige fiets- en wandeltochten maken door de ongerepte natuur.

  • 2 x een uitgebreid ontbijtbuffet

  • € 9,00 veilingkosten

Martin ZH
jul 11, 2017
Wij komen graag bij de start vsn onze vakantie in Best Western Arlux in Arlon. Prima hotel, goede kamers met prima bedden. Schone badkamer, koffie en thee voorziening . Prima ontbijt! Gratis En ruim parkeren. Tot ziens!
Martin ZH
jul 11, 2017
Martin ZH
aug 23, 2016
Fijn hotel met gratis parkeren, Arlux hotel ligt verder weg dan hotel Arlon aan de Route du soleil. Arlux is een rustig hotel met mooie kamers en prima ontbijt. Aanrader
mawel0905
sep 17, 2015
Nooit meer heen!!!
Flurk
sep 19, 2013
Alles naar wens verlopen .
formidabel
mrt 23, 2013
Prima hotel. Prima ontbijt. Geen klachten.
Betuwsflipje
okt 15, 2012
Slecht hotel BOVEN de snelweg. Niet aan te bevelen.
Bintein
aug 01, 2012
is prima
Bintein
aug 01, 2012
is prima
patvdb
jul 27, 2012
Tweede keer al geweest.Kamers gedateerd voor de rest alles prima.