België Arlon Best Western Hotel Arlux
€ 99
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,25 p.p.p.n.   verblijfskosten

Bosrijke natuur, shoppen en cultuur in de Ardennen

Best Western Hotel Arlux - België - Arlon
Overnacht bij Best Western Arlux in het hart van de Ardennen. Dit hotel is de ideale uitvalsbasis voor bezoekjes aan de prachtige historische steden Arlon, Bouillon, Bastogne en Luxemburg. In de directe omgeving van het hotel kunt u prachtige fiets- en wandeltochten maken door de ongerepte natuur.

  • 2 x een uitgebreid ontbijtbuffet

  • € 9,00 veilingkosten

Martin ZH
aug 23, 2016
Fijn hotel met gratis parkeren, Arlux hotel ligt verder weg dan hotel Arlon aan de Route du soleil. Arlux is een rustig hotel met mooie kamers en prima ontbijt. Aanrader
mawel0905
sep 17, 2015
Nooit meer heen!!!
Flurk
sep 19, 2013
Alles naar wens verlopen .
formidabel
mrt 23, 2013
Prima hotel. Prima ontbijt. Geen klachten.
Betuwsflipje
okt 15, 2012
Slecht hotel BOVEN de snelweg. Niet aan te bevelen.
Bintein
aug 01, 2012
is prima
Bintein
aug 01, 2012
is prima
patvdb
jul 27, 2012
Tweede keer al geweest.Kamers gedateerd voor de rest alles prima.
PPZ63
jun 12, 2012
Hotel AC Holten: kamer aan achterzijde ivm minder verkeerslawaai. Er ligt wel een parkeerplaats voor vrachtwagens achter, sommige daarvan laten generator draaien 's nachts, daardoor alsnog lawaai. Jammer. Verder gemoedelijk, prima kamer en lekker ontbijt.
PPZ63
apr 30, 2012
AC Holten, 2 nachten verbleven. Ontbijt goed, vriendelijk personeel. Jammer van de vele vrachtwagens die 's nachts aan de achterzijde van het hotel parkeren, generators aan hebben, veel 'gebrom' gedurende de nacht.