Hotel Arcen Hotel Arcen
Hotel Arcen Hotel Arcen
Hotel Arcen Hotel Arcen
Hotel Arcen Hotel Arcen
Hotel Arcen Hotel Arcen
Hotel Arcen Hotel Arcen
Hotel Arcen Hotel Arcen
Hotel Arcen Hotel Arcen
Hotel Arcen Hotel Arcen
Hotel Arcen Hotel Arcen
Hotel Arcen Hotel Arcen
Hotel Arcen Hotel Arcen
€ 85
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,75 p.p.p.n.   verblijfskosten

Geniet 3 dagen van het bourgondische leven in Limburg

Hotel Arcen - Nederland - Arcen

Geniet van het goede leven ìn Noord-Limburg en overnacht in Hotel Arcen. Dit gastvrije hotel ligt in het charmante centrum van Arcen: de plek bij uitstek voor een gezellig nachtje weg. Kom tot rust in de Thermaalbaden van Arcen, wandel door de Kasteeltuinen of bezoek de Hertog Jan Brouwerij.

  • 2 x overnachting in standaard hotelkamer
  • 2 x luxe ontbijtbuffet

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,4 (130 reviews)
Meestera
09 september 2018
Met het hotel was niets mis. Keurige schone kamer,heerlijk ontbijt en vriendelijk personeel. Hotelkamerveiling is een echte oplichtersbende: bij dit arrangement brachten zij (naast de vooraf bekende weekendtoeslag) ook nog eens een arrangementtoeslag van twintig euro in rekening die nergens is aangekondigd/bekendgemaakt. Van terugbetaling door Hotelkamerveiling van dit ten onrechte geïncasseerde bedrag wil men niet weten. Oplichters derhalve!!
kovandepoel
24 augustus 2018
Twee nachten/drie dagen in hotel Arcen geweest. Vriendelijke, behulpzame mensen. Alles netjes en verzorgd. Alles eenvoudig en goed!
EdVS
13 augustus 2018
Hotel is gedateerd, geen airco. Zeer vriendelijke mensen die je graag helpen als je vragen hebt. in vergelijking met een eerdere verblijf is het ontbijt zeer karig....ontbijt van 8 tot 10,als je om kwart over negen komt is er nog weinig en werd er niet bijgevuld...
hbrandyoYl
01 augustus 2018
een gezellig en goed hotel/restaurant, vriendelijk personeel. komen zeker weer terug.
cormick
20 juli 2018
Gewoon een prima hotel met vriendelijk personeel, goede bedden en prima ontbijt! Gezellig in het centrum!