Nederland Gelderland Barchem Hotel Restaurant In de Groene Jager
Hotel Restaurant In de Groene Jager Hotel Restaurant In de Groene Jager
€ 55
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,75 p.p.p.n.   verblijfskosten

3 dagen genieten in de prachtige Achterhoek

Hotel Restaurant In de Groene Jager - Nederland - Barchem

Geniet van de Achterhoekse natuur en verblijf in Hotel Restaurant In de Groene Jager in Barchem. In dit kleinschalige hotel ervaart u een geborgen, gemoedelijke en rustige sfeer. Bovendien is het een ideale uitvalsbasis voor heerlijke fiets- en wandeltochten door het lichtglooiende en voortdurend wisselende landschap van de Achterhoek.

  • 2 x een heerlijk huisgemaakt ontbijt

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 6,7 (228 reviews)
mnieman.delobel2
13 juni 2019
Hotel erg verouderd aan renovatie toe. Maar schoon bed warme douche een.lekker ontbijt Prijs kwaliteit.goedv
harryd1
08 juni 2019
Pand en de kamer is aan renovatie toe. TV funktioneerde niet , te gedateerd. Goede bedden . En voortreffelijk ontbijt
hcevos
04 juni 2019
Terug in de tijd. Bedden goed, ontbijt voldoende. Het is het allemaal net niet of juist net wel, afhankelijk van wat je voor die prijs verwacht. De kamer ruim en schoon.
cenlfr9pQq
03 juni 2019
Wij hebben het heerlijk gehad in Hotel de Groene Jager .mooie kamer aan de weg kant Heel gewoon maar gezellig knus Heel vriendelijk ontvangen en leuk personeel Super ontbijt en geweldig diner top Leen en Corrie Freke 70 +
franny1
24 mei 2019
Hotel erg verouderd. Personeel niet echt vriendelijk. Ontbijt redelijk, niet echt optimaal. Bed was goed, erg belangrijk. Opknapbeurt zou een goede optie zijn!