Nederland Gelderland Barchem Hotel Restaurant In de Groene Jager
Hotel Restaurant In de Groene Jager Hotel Restaurant In de Groene Jager
Waarde €   139,00
€ 55
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,75 p.p.p.n.   verblijfskosten

Geniet van de Achterhoekse natuur en verblijf in Hotel Restaurant In de Groene Jager in Barchem. In dit kleinschalige hotel ervaart u een geborgen, gemoedelijke en rustige sfeer. Bovendien is het een ideale uitvalsbasis voor heerlijke fiets- en wandeltochten door het lichtglooiende en voortdurend wisselende landschap van de Achterhoek.

  • 2 x een heerlijk huisgemaakt ontbijt

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 6,7 (231 reviews)
roerbv
22 maart 2020
Het hotel heeft de boeking geannuleerd ivm de crisis. Dus we zijn niet geweest maar van Hotelkamerveiling niets gehoord op onze vragen.
Fred W
03 februari 2020
Als je luxe verwacht moet je er er niet heen. Voor gezelligheid, sfeer en vriendelijkheid is het een absolute aanrader. Het is een ouderwets dorpshotel die je nog maar weinig tegenkomt. Ontbijt en diner zijn goed, beddengoed en kamer zijn schoon. Enige aanpassingen van de kamers zijn in de toekomst wel nodig, verder alles oké. Wij vonden het een bijzondere en aangename ervaring om er een aantal nachten te verblijven en zeker voor herhaling vatbaar, de omgeving is trouwens ook prachtig.
Schutjhm
26 september 2019
4,0
Nou het is geen aanrader wat ons betreft. Erg oudbollig..geen hartelijk ontvangst, alles zat dicht smiddags. Eerst een goede make over kan geen kwaad, m.n handen gingen al jeuken bij binnenkomst. Bedden lagen goed en de douche was fijn en ontbijt was lekker maar verder.....
mnieman.delobel2
13 juni 2019
Hotel erg verouderd aan renovatie toe. Maar schoon bed warme douche een.lekker ontbijt Prijs kwaliteit.goedv
harryd1
08 juni 2019
Pand en de kamer is aan renovatie toe. TV funktioneerde niet , te gedateerd. Goede bedden . En voortreffelijk ontbijt