Nederland Gelderland Barchem Hotel Restaurant In de Groene Jager
Hotel Restaurant In de Groene Jager Hotel Restaurant In de Groene Jager
€ 29
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,75 p.p.p.n.   verblijfskosten

Rust en natuur in de prachtige Achterhoek

Hotel Restaurant In de Groene Jager - Nederland - Barchem

Geniet van de Achterhoekse natuur en verblijf in Hotel Restaurant In de Groene Jager in Barchem. In dit kleinschalige hotel ervaart u een geborgen, gemoedelijke en rustige sfeer. Bovendien is het een ideale uitvalsbasis voor heerlijke fiets- en wandeltochten door het lichtglooiende en voortdurend wisselende landschap van de Achterhoek.

  • 1x een overnachting in een standaardkamer
  • 1x een heerlijk huisgemaakt ontbijt

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 6,7 (223 reviews)
robdg
26 november 2018
2e verblijf in hotel in september 2018. Wederom goede service, attent personeel. En het diner en ontbijt waren weer erg goed. Duidelijk met "liefde, plezier en vakmanschap" bereid en van goede kwaliteit. Kamer gedateerd en ouderwets, maar goed bed !. In het geheel goed verblijf. En de Achterhoek is een prachtige streek. ( eerder verblijf in juni 2018)
John de Jeer
22 oktober 2018
zeer leuk hotel lekker oud van binnen niks aan doen geweldig en een hele aardige uitbaatster en een prima ontbijt John & Gerda de Jeer Delfzijl
Blokgoud1
02 oktober 2018
Hartelijke ontvangst, heerlijk ontbijt. Eenvoudige kamer, maar heerlijk schoon en netjes. Fijne dagen gehad in de Achterhoek.
a.eendenburg
24 september 2018
Heerlijk vintage hotelletje. Gastvrije en vriendelijke ontvangst. Eenvoudige maar schone kamers. Prima ontbijt. In de gezellige en huiselijke caféruimte zit je samen met de 'locals',. erg leuk.. In De Groene Jager zou zomaar in een Achterhoekse steekroman passen. Wij vonden het meer dan Prima!
AGT
15 september 2018
Wij hebben het prima naar ons zin gehad, maar het hotel kan wel eens opknapbeurt gebruiken. Ontbijt is prima.