Nederland Gelderland Tiel Van der Valk Hotel Tiel
Van der Valk Hotel Tiel Van der Valk Hotel Tiel
€ 59
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,10 p.p.p.n.   verblijfskosten

Midden in de Betuwe ligt Van der Valk hotel Tiel. Dit hotel is de ideale uitvalsbasis voor een bezoek aan deze prachtige streek. Wie verblijft bij dit onlangs vernieuwde hotel kan rekenen op verrassende gastvrijheid bij een vertrouwd familiebedrijf. Bent u opzoek naar een locatie om te ontspannen? Neem een duik in het luxe nieuwe zwembad! U zult hier gegarandeerd genieten en tot rust komen.

  • 1 x een overnachting in een Luxe kamer

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,4 (208 reviews)
japifr
21 juli 2018
bramabosch
21 juli 2018
Dit hotel is zo mooi ,het personeel uitermate vriendelijk.de kamers zijn perfect.zo mooi en ruim . Het avond eten geweldig.het ontbijt echt van der valk.geweldig.wij hadden de hond bij ons en er stond een mand en waterbak op de kamer.zo diervriendelijk.dit hotel is echt een aanrader.
sabit_persad
16 juli 2018
goed gegaan
gladys
13 juli 2018
Ik ben een van der Valk fan dus besloot dit jaar een vriendin en mijzelf te trakteren op een overnachting bij van der Valk Tiel, op mijn verjaardag. Heel eerlijk? Het viel een beetje tegen deze keer. Vorig jaar stonden er lekkere kersen klaar om te proeven en vond ik de sfeer net iets beter. Omdat ik graag een balkon wilde hadden we een iets oudere kamer op de 2e verdieping maar iets ouder was helaas ook niet helemaal schoon...complete handafdrukken op de ramen en deuren, veel stof overal...en een douche waarvan het water door de hele badkamer liep, de afvoer deed zijn werk niet. Het diner in het restaurant was matig, broccoli zo uit het water bij de biefstuk en varkenshaas. De patatjes waren snel op, de sla ook en er werd niet gevraagd of er moest worden aangevuld. Het dessert, aardbeien met yoghurt, compote en slagroom was lekker maar haast niet te eten vanuit het glas waarin het werd geserveerd. Bij het ontbijt vanochtend helaas geen gebakken eitje, de kok was nergens te vinden dus zijn we maar voor scrambled eggs gegaan uiteindelijk. Jammer, ik ben het beter gewent bij van der Valk, misschien de volgende keermaar weer kiezen voor Duiven of Harderwijk!
anisaq30BH
10 juli 2018
Wat een prachtig hotel en een supermooie hotelkamer. Voor 5 euro extra kregen we een luxere kamer met een bad en een tweepersoonsbed. Heerlijk ontbijt en vriendelijk personeel. Binnendoor kun je naar het aangrenzende casino. Wij hebben ons vermaakt!