Nederland Gelderland Tiel Van der Valk Hotel Tiel
  • Favoriet
€ 59
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,60 p.p.p.n.   verblijfskosten

Luxe en gastvrijheid in de bruisende Betuwe

Van der Valk Hotel Tiel - Nederland
Midden in de Betuwe ligt Van der Valk hotel Tiel. Dit hotel is de ideale uitvalsbasis voor een bezoek aan deze prachtige streek. Wie verblijft bij dit onlangs vernieuwde hotel kan rekenen op verrassende gastvrijheid bij een vertrouwd familiebedrijf. Bent u opzoek naar een locatie om te ontspannen? Neem een duik in het luxe nieuwe zwembad! U zult hier gegarandeerd genieten en tot rust komen.

  • 1 x een overnachting in een Luxe kamer

  • € 9,00 veilingkosten

phkabaVNgo
dec 11, 2017
Weer een prima verblijf gehad bij v/d valk Tiel. Prachtige kamer met een grote stort douche met heerlijk warm water. Verbleven nu op de 12 de etage dus een mooi uitzicht op de regio Tiel. Genoten van het altijd prima verzorgde ontbijt. Hier komen wij graag weer terug.
Jl22
dec 10, 2017
Heerlijk hotel, gezellige skybar, mooie kamer met ruime badkamer. Goede bedden, wel warme dekbedden, maar dat is persoonlijk. Je kan een raam openzetten, alleen is dan het verkeer storend. Toch voor herhaling vatbaar
lyja
dec 08, 2017
Geweldig hotel. Zeer uitgebreid ontbijt. Enige minpunt was dat de stortdouche niet goed werkte
nachtraafje
nov 27, 2017
Een héél fijn hotel met alles erop en eraan! Niets dat minder is, voor ons een TOP-bestemming ! Supergeïsoleerde kamer waar slapen genieten is. Personeel is allemaal zeer vriendelijk en behulpzaam . De omgeving is uitnodigend om te fietsen en mooie kleine dorpjes liggen in de omgeving! We komen graag terug!
Cor Snor
nov 20, 2017
Gastvrij Hotel. Fijne kamers en erg goede bedden. Super ontbijtbuffet.
anitha
nov 19, 2017
Super mooi hotel goed ontbijt en heerlijk gegeten.
nachtraafje
nov 12, 2017
Alles is gewoonweg TOP
nancyvYdDQ
nov 11, 2017
Het was super. Goede vriendelijke ontvangst. Kamer was netjes en gemoderniseert. Om 12uur konden we er al in .matrassen vonden wij wel zacht. Maar dat blijft lastig met zoveel verschillende gasten .sky barr was super. Mooie inrichting en het uitzicht super. Gastvrij.. vriendelijk.heerlijke drankjes. A la carte gegeten was ook allemaal erg lekker. Genoeg tijd tussen de gerechten erg fijn. Morgens ontbijt..ook heerlijk teveel om op te noemen . Allemaal lekker. Streek jam.. verse jus Orange..warm brood. Alles was goed. Bediening ook erg leuk en tijd voor een praatje
koos111
nov 04, 2017
Een nare ervaring, na veel v.d.Valk hotels{28} is deze onderaan de ranglijst gekomen. Kamer met oud interieur, oude matrassen en slechte hygiene. Receptie zwaar onvoldoende, al met al erg jammer.
koereken
nov 04, 2017
heel heel goed hotel, niks op aan te merken . schitterend