Duitsland Rijnland-Palts Lahnstein Wyndham Garden Lahnstein Koblenz
Wyndham Garden Lahnstein Koblenz Wyndham Garden Lahnstein Koblenz
€ 164
Exclusief € 9,00 veilingkosten

4 luxe dagen tussen de Moezel en de Rijn

Ontdek de historische stad Koblenz of geniet van mooie fiets- en wandeltochten vanuit Hotel Wyndham Garden Lahnstein Koblenz. Dit luxe viersterrenhotel is prachtig gelegen op een berg en biedt een schitterend uitzicht. Laat u betoveren tijdens een stadswandeling in Koblenz of tijdens een tocht door het adembenemende landschap van steile rotsen en rivierdalen.

Een 4-daags arrangement voor 2 personen:

  • 3 x overnachting in standaard hotelkamer
  • 3 x luxe ontbijtbuffet
  • Betaald parkeren €3,00 per auto, per nacht
  • Vrij gebruik van sauna en fitness

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7 (25 reviews)
11jan
16 juni 2019
Het personeel is zeer vriendelijk! Het ontbijtbuffet is uitgebreid. De menukaart voor het restaurant is niet erg uitgebreid, maar onze schnitzel (je krijgt er gelijk twee) was erg smakelijk. Niet zout, zoals ik in een eerdere review las (wij eten normaal nagenoeg geen zout). Locatie is prachtig gelegen. Omdat er wat kleine probleempjes waren bij het inchecken kregen we direct een voucher voor een drankje en kregen we een kamer op de 10e verdieping met prachtig uitzicht (voorkant hotel). Kamer is inderdaad wel iets gedateerd, maar ach daar ben je alleen 's nachts. Kortom we hebben een geweldig verblijf gehad!
Johan110
13 juni 2019
Het hotel was uitstekend en prachtig gelegen. De stad Koblenz is ook echt een aanrader. Alles is soepel verlopen en ik ben zeer te spreken over de boeking via Hotelkamerveiling.nl
rengervjw5
11 juni 2019
De kamertjes waren wel wat aan de kleine kant, maar wel schoon. Daarin tegen was de badkamer wel ruim. En het ontbijt was super, genoeg keuze .Ontvangst was ook goed, alleen ze spraken onze taal niet, maar dat was geen probleem . We hebben daar een heerlijk weekend gehad
Meijer90
05 juni 2019
Hotel geboekt voor 3 nachten. Het hotel staat op een berg en oogt verzorgd. Bij aankomst kregen we een hele kleine kamer toegewezen. Hoewel het uitzicht daar prachtig was, was dat met Claustrofobie niet te doen. Receptie had gelukkig nog een iets grotere kamer beschikbaar en omboeken kon gemakkelijk en zonder problemen. Het ontbijt was goed. Het avondeten was optioneel vóór 18.00 uur bij te boeken. Dit hebben we 1x gedaan, maar er was niet veel keuze. Het hotel heeft een kleine fitnessruimte en een sauna ruimte die voor alle gasten gratis toegankelijk is. Massage is tegen betaling te boeken op basis van beschikbaarheid. Dagelijks werd onze kamer voorzien van schoon beddengoed, handdoeken enz. In de omgeving zijn voldoende facaliteiten en er ligt een openluchtzwembad op nog geen 5 minuten afstand (met de auto). Achter het hotel ligt een mooi natuurpark, met een grote vijver, vissen en fonteinen. Wij hebben genoten van ons lange weekend en zijn zeer tevreden over dit hotel. Het enige dat we jammer vonden was: dat we (n.a.v. de foto's) dachten te ontbijten/dineren met uitzicht over het gebied, maar dat is helaas niet zo. De 15e verdieping (waar deze foto is genomen) is volledig onbemand en alles is daar afgesloten. Ontbijten en dineren gebeurd op de begane grond.
vrij als een vogel
04 januari 2019
V.a. de vrijdag tot de (maan)dag voor Kerst verbleven wij in Wyndham Garden, Lahnstein - Koblenz . Wij begrijpen niet waar de negatieve beoordelingen vandaan komen. Wij hebben in ieder geval een prima verblijf gehad: vriendelijke en behulpzaam personeel; op de 10 etage een mooie en schone kamer met een ruime badkamer en werkelijk gloeiend heet (!) water. V.a. het balkon een prachtig uitzicht op de Rijnvallei en de diverse kastelen in de directe omgeving. Wat erg fijn was, het zitje op de kamer met 2 lekkere stoelen en een tafeltje en de ruim bemeten TV-scherm. Hebben wij wel anders meegemaakt; krampen op 1 (bureau) stoel waarbij de ander mag "hangen" op het bed en dan samen turen naar een mini-TVtje. Heerlijk en bijzonder uitgebreid ontbijt. Voor ons voor herhaling vatbaar en voor anderen een aanrader!