Duitsland Rijnland-Palts Lahnstein Wyndham Garden Lahnstein Koblenz
Wyndham Garden Lahnstein Koblenz Wyndham Garden Lahnstein Koblenz
€ 109
Exclusief € 9,00 veilingkosten

3 dagen luxe, cultuur en natuurschoon

Ontdek de historische stad Koblenz of geniet van mooie fiets- en wandeltochten vanuit Hotel Wyndham Garden Lahnstein Koblenz. Dit luxe viersterrenhotel is prachtig gelegen op een berg en biedt een schitterend uitzicht. Laat u betoveren tijdens een stadswandeling in Koblenz of tijdens een tocht door het adembenemende landschap van steile rotsen en rivierdalen.

  • 2 x overnachting in standaard hotelkamer
  • 2 x luxe ontbijtbuffet
  • Betaald parkeren €3,00 per auto, per nacht
  • Vrij gebruik van sauna en fitness

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 6,7 (21 reviews)
vrij als een vogel
04 januari 2019
V.a. de vrijdag tot de (maan)dag voor Kerst verbleven wij in Wyndham Garden, Lahnstein - Koblenz . Wij begrijpen niet waar de negatieve beoordelingen vandaan komen. Wij hebben in ieder geval een prima verblijf gehad: vriendelijke en behulpzaam personeel; op de 10 etage een mooie en schone kamer met een ruime badkamer en werkelijk gloeiend heet (!) water. V.a. het balkon een prachtig uitzicht op de Rijnvallei en de diverse kastelen in de directe omgeving. Wat erg fijn was, het zitje op de kamer met 2 lekkere stoelen en een tafeltje en de ruim bemeten TV-scherm. Hebben wij wel anders meegemaakt; krampen op 1 (bureau) stoel waarbij de ander mag "hangen" op het bed en dan samen turen naar een mini-TVtje. Heerlijk en bijzonder uitgebreid ontbijt. Voor ons voor herhaling vatbaar en voor anderen een aanrader!
dirk.dgmd7
31 december 2018
Prima hotel op een prachtige locatie, de kamer was klein maar mooi gerenoveerd en heel proper, het ontbijt is het meest uitgebreid en verzorgd ooit !!grote buiten parking (gratis),bus naar het centrum stopt aan hotel zo gemakkelijk, je kan er heerlijk wandelen in de grote ruime tuin,prijs kwaliteit is top ,voor ons alweer een heerlijk weekend !!
thuis179
30 september 2018
Prima Hotel, nette kamer met goede bedden. Het ontbijt was ook goed ruime keus. Heerlijke sauna's in de kelder. Mooie locatie.
anja51963
24 augustus 2018
Beneden zag het hotel er erg mooi uit. Vriendelijke personeel. Boven viel de kamer beetje tegen, was erg krap. Het balkon voelde niet erg prettig. Lijkt erop of het begint te rotten en voelt alsof het iets naar voren helt. Ontbijt was erg goed en uitgebreid te noemen. Ook hier was het personeel erg vriendelijk en behulpzaam
martin1951
20 augustus 2018
Super!!! goede kamers,schoon,zeer goed ontbijtbuffet, de negatieve reacties zijn totaal misplaatst