Duitsland Rijnland-Palts Lahnstein Wyndham Garden Lahnstein Koblenz
Wyndham Garden Lahnstein Koblenz Wyndham Garden Lahnstein Koblenz
€ 99
Exclusief € 9,00 veilingkosten

3 dagen luxe, cultuur en natuurschoon

Ontdek de historische stad Koblenz of geniet van mooie fiets- en wandeltochten vanuit Hotel Wyndham Garden Lahnstein Koblenz. Dit luxe viersterrenhotel is prachtig gelegen op een berg en biedt een schitterend uitzicht. Laat u betoveren tijdens een stadswandeling in Koblenz of tijdens een tocht door het adembenemende landschap van steile rotsen en rivierdalen.

  • 2 x overnachting in standaard hotelkamer
  • 2 x luxe ontbijtbuffet
  • Betaald parkeren €3,00 per auto, per nacht
  • Vrij gebruik van sauna en fitness

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 6,9 (32 reviews)
perdoninst
09 augustus 2019
Vriendelijk personeel Hotel is wel dringend aan een grote renovatie/update toe! Bedden zijn prima
DemarckeM
08 augustus 2019
Kleine maar nette kamer en badkamer met mooi uitzicht. Goed ontbijt met vriendelijk personeel. Het eten in de bar is van minder kwaliteit. Je hebt echt een auto of eventueel bus nodig om uitstappen te doen, want het hotel ligt op een steile heuvel. Heel groot onpersoonlijk hotel
ChrisCox1952
07 augustus 2019
Hotel gedateerd, maar vriendelijk personeel kregen de kamer waarnaar we gevraagd hadden ( 14e verdiepeing ) Kamer aan kleine kant, maar balkon met mooi uitzicht over heuvels en rivier de Lahn. Diner in buffer vorm of a la carte redelijk, ontbijt erg goed. Checkout om 12.00 Wij waren tevreden over wat we gekregen hebben
Jacco Van Grol
25 juli 2019
De kamers zijn heel klein er is amper loonruimte achter het bed langs Wij zaten in een kamer waar gerookt is dat was niet fijn . Vroegen om een andere kamer deze kregen we op 5 hoog, snachts kwamen de buren om 2 uur luidruchtig terug en trokken op het balkon nog de ene na de andere blik bier open , maakte veel lawaai. Onze nachtrust was dus erg slecht. Het hotel zelf is erg oud en aan het vervallen. Het ontbijt is wel redelijk goed. De locatie van het hotel is prima daar is niks over te klagen .
marrot
15 juli 2019
Kleine kamers, slechte en stinkende badkamer, echt geen aanrader.