Duitsland Rijnland-Palts Lahnstein Wyndham Garden Lahnstein Koblenz
Wyndham Garden Lahnstein Koblenz Wyndham Garden Lahnstein Koblenz
€ 49
Exclusief € 9,00 veilingkosten

Bezoek Koblenz of geniet van het natuurschoon

Wyndham Garden Lahnstein Koblenz - Duitsland - Lahnstein

Ontdek de historische stad Koblenz of geniet van mooie fiets- en wandeltochten vanuit Hotel Wyndham Garden Lahnstein Koblenz. Dit luxe viersterrenhotel is prachtig gelegen op een berg en biedt een schitterend uitzicht. Laat u betoveren tijdens een stadswandeling in Koblenz of tijdens een tocht door het adembenemende landschap van steile rotsen en rivierdalen.

Een 2-daags arrangement voor 2 personen:

  • 1 x luxe ontbijtbuffet
  • Betaald parkeren  €3,00 per auto, per nacht
  • Vrij gebruik van sauna en fitness

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7 (28 reviews)
marrot
15 juli 2019
Kleine kamers, slechte en stinkende badkamer, echt geen aanrader.
gervanJtBE
07 juli 2019
Hotel is erg groot en dat laat zich merken bij het ontbijt met het enorme grote aantal gasten en de benodigde organisatie om het ontbijt goed te kunnen managen. Kamers zijn ERG klein en het gebrek aan airco in het gebouw is een groot manco. Verzorging is verder prima.
bettyvMvqP
26 juni 2019
Hotel viel my tegen, plaatjes mislyden! Personeel erg behulpzaam. Schone kamer, mooie omgeving. Lopend buffet erg lekker, goed verzorgd, goede prys.
11jan
16 juni 2019
Het personeel is zeer vriendelijk! Het ontbijtbuffet is uitgebreid. De menukaart voor het restaurant is niet erg uitgebreid, maar onze schnitzel (je krijgt er gelijk twee) was erg smakelijk. Niet zout, zoals ik in een eerdere review las (wij eten normaal nagenoeg geen zout). Locatie is prachtig gelegen. Omdat er wat kleine probleempjes waren bij het inchecken kregen we direct een voucher voor een drankje en kregen we een kamer op de 10e verdieping met prachtig uitzicht (voorkant hotel). Kamer is inderdaad wel iets gedateerd, maar ach daar ben je alleen 's nachts. Kortom we hebben een geweldig verblijf gehad!
Johan110
13 juni 2019
Het hotel was uitstekend en prachtig gelegen. De stad Koblenz is ook echt een aanrader. Alles is soepel verlopen en ik ben zeer te spreken over de boeking via Hotelkamerveiling.nl