€ 85
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,10 p.p.p.n.   verblijfskosten

De charme van Enkhuizen

Hotel De Koepoort - Nederland - Enkhuizen
Ontdek het rijke verleden van Enkhuizen vanuit Hotel de Koepoort. Dit moderne viersterrenhotel is een prima uitvalsbasis voor een ontdekkingstocht door de historische binnenstad. Bewonder de schepen in de pittoreske haven, wandel langs talloze monumenten of bezoek het Zuiderzeemuseum. In Enkhuizen kijkt u uw ogen uit!

  • € 9,00 veilingkosten

sjoukwR0qS
feb 18, 2016
Keurig hotel, nette ontvangst en afhandeling. Mooie kamer, goed diner en ontbijt!
wjhvkaWZX1
nov 13, 2015
prachtig hotel.mooie schone kamer,vriendelijke medewerkers.goed ontbijt. mooie locatie alles op loop afstand.
guus03
okt 24, 2015
keurig netjes en schoon. Niet al te ruime kamers maar prima in orde! Vriendelijk personeel. Dikke pluim!!
jenaslLlcD
okt 06, 2015
Prachtig net gerestaureerd hotel erg gezellig klein hotel Mooie kamer perfect verzorgd
Floydje
okt 03, 2015
Wat een geweldig mooi hotel is dit. Super de luxe ruime standaard kamer, idem douche. Mooi afgewerkt, schoon, erg schoon. Het ontvangst was vriendelijk, uitleg erbij en naar de kamer begeleid. TV, koffie, thee en mini bar (deze mini bar is tegen betaling). Het diner kun je voor reserveren, maar op 10 minuten lopen zitten diverse restaurants, waarvan Onderdewester een aanrader is. Het ontbijt is goed met een ruime keuze aan brood en broodjes, ei, beleg, Englisch breakfast, et cetera. Voor mij mag het hotel een 9 krijger op Zoover in plaats van een 8.2!
boelh11
sep 11, 2015
Super schone kamers !! Beetje aan de kleine kant. Badkamer ook super schoon, lekkere grote dikke handdoeken. Goed dat er airco is want slapen met de ramen open is beslist niet te doen, vreselijk veel herrie van de auto's die langs rijden. Tegenover het hotel grote loods waar je kunt parkeren, alleen beetje jammer dat je daar 8 euro voor moet betalen. Goede bedden, helaas dekbedden benauwend.. denk synthetisch. Diner goed, ontbijt ook goed, ruim voldoende aangevuld. Vraag me alleen altijd af waarom het in hotels altijd van die "knetter hard" gekookte eieren zijn. Wel een hotel waar we wel eens terug zullen gaan !
henk1948
sep 08, 2015
Mooi hotel op een rustige locatie aan de rand van de oude vesting Enkhuizen. Wij hadden vanuit onze kamer een prachtig uitzicht op de historische Koepoort en op de overblijfselen van de wallen en grachten. De ontvangst was gastvrij en heel prettig. Wij kregen een lichte, frisse kamer die van alle gemakken voorzien was (goede badkamer, airco, wifi en koffie- en theefaciliteiten). Ook het ontbijt was prima verzorgd. De afstand tot het station, de haven en de oude historische binnenstad viel erg mee (ongeveer 10 minuten) en het was door de vele mooie monumentale panden een heel mooie wandeling. Het verblijf in dit hotel was een aangename verrassing en wij komen dan ook graag nog eens terug, want we zijn in het mooie Enkhuizen nog lang niet uitgekeken.
karenvpAYN
aug 14, 2015
Een heel fijn hotel keurige kamers en vriendelijk personeel
dirkjan23
jun 30, 2015
bijzonder prettige aankomst bij de receptie. mooie lichte kamer (niet erg groot) en heerlijke bedden. erg mooie badkamer. volgende ochtend een heerlijk ontbijtbuffet!!! zeer beslist voor herhaling vatbaar.
Jenny16
mrt 24, 2015
Stijlvol, kleinschalig hotel, net gerenoveerd. Mooie kamers met warme kleuren. Je kunt bij het hotel parkeren voor € 8,- per nacht of de auto bij het station parkeren. Goed ontbijt. Wij vonden dit hotel een aanrader. Enkhuizen is een leuk stadje en wij komen er zeker terug!