België Antwerpen Antwerpen Century Hotel Antwerpen Centrum
Century Hotel Antwerpen Centrum Century Hotel Antwerpen Centrum
€ 79
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,39 p.p.p.n.   verblijfskosten

3 dagen in hartje Antwerpen

Century Hotel Antwerpen Centrum - België - Antwerpen

Geniet van de Bourgondische levensstijl in Antwerpen. Deze Belgische stad is sinds jaar en dag beroemd om haar levendige diamanthandel, prachtige winkelstraten en bruisende uitgaansleven. Het Century Hotel ligt op de perfecte locatie in het centrum van Antwerpen en staat garant voor een aangename stedentrip.

  • 2 x overnachting in standaard hotelkamer

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 2,39 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

loverman
15 juli 2019
Leuk en gezellig hotel. Geen bad maar een heerlijke douche. Helaas schreeuwende mensen op straat. Ontbijt is wel te doen
jolanda061983
25 augustus 2016
Vreselijk wat een hotel! Was echt niets. Heel sober, vies en gehorig. Nooit meer!!
albert254
29 juli 2016
Apegatjes
27 juli 2016
Was een goed hitel
Antonia HOF
18 november 2015
Dit Hotel, Hotel Century te Antwerpen, is een super goed Hotel met een geweldige ligging in hartje Antwerpen. Ontbijt is ook heel goed. Mooi om hier zeker nog vaker terug te komen. Veel goeds, M&M.