Nederland Drenthe Ommen Charme Hotel Wildthout
Charme Hotel Wildthout Charme Hotel Wildthout
€ 79
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,00 p.p.p.n.   verblijfskosten

Kom ontspannen genieten in het prachtige Vechtdal! Bij Wildthout Hotel & Restaurant in het Overijsselse dorpje Ommen wordt genieten met een hoofdletter geschreven. Na een heerlijke fiets- of wandeltocht in de groene omgeving, kun je je in deze statige villa culinair laten verrassen om vervolgens te genieten van een comfortabele nachtrust.

  • 2 x een overnachting in een Charme kamer

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,4 (121 reviews)
lendie
18 mei 2019
Een nachtje hier verbleven. Kamer op zich prima, badkamer wel heel erg klein, met je knieen tegen de deur als je op het toilet zit.... Ontbijt voldoende, leuke ontbijtruimte/restaurant. Vriendelijk personeel, mooie ligging
Dinydehoogh
17 mei 2019
Goed hotel Prettige ontvangst Jammer dat je daar alleen speciale dingen kon eten
h.de.l9NkV
09 mei 2019
Wij hebben 3 dagen in Charme Hotel Wildhout doorgebracht en wij kunnen dit Hotel zeker aanbevelen , wij hadden een kamer op de begane grond met terras, heel prettig met mooi weer , kamer en badkamer zijn niet groot maar voldoen zeker alles ziet er schoon en verzorgd uit , ontbijt voldoet ook redelijk uitgebreid , word regelmatig aangevuld , kortom wij zij vinden het een leuk Hotel, gemoedelijke gastheer en vrouw ,mooie omgeving nodigt uit tot wandelen , wij komen zeker terug .
fordje
03 mei 2019
Vriendelijke ontvangst knus kleinschalig wat gedateerd hotel .schonekamer op tweede verdieping was geen lift maar voor ons geen probleem.Prima ontbijt.vriendelijk personeel.
roosjespeek
30 april 2019
Het hotel is gelegen in een prachtige omgeving.Het personeel is er vriendelijk. Het ontbijt is goed. De kamers erg verouderd.