Nederland Drenthe Ommen Charme Hotel Wildthout
Charme Hotel Wildthout Charme Hotel Wildthout
€ 79
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,00 p.p.p.n.   verblijfskosten

3 dagen ontspannen genieten in het Vechtdal

Charme Hotel Wildthout - Nederland - Ommen

Kom ontspannen genieten in het prachtige Vechtdal! Bij Wildthout Hotel & Restaurant in het Overijsselse dorpje Ommen wordt genieten met een hoofdletter geschreven. Na een heerlijke fiets- of wandeltocht in de groene omgeving, kunt u zich in deze statige villa culinair laten verrassen om vervolgens te genieten van een comfortabele nachtrust.

  • 2 x een overnachting in een Charme kamer

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,5 (110 reviews)
soysandraschreuder
30 december 2018
Het is een goede lokatie met een goed ontbijt maar wij hadden een kamer op de tweede verdieping zonder lift. Een zolderkamer klein heeeeël erg gehorig. De buren hoorden we snachts rond enen thuiskomen en omdat ons bed grensde aan hun badkamer hoorden we het water lopen van kraan en het toilet doorspoelen Niet echt fijn. De hotelveilingkamer was een vervekende kamer die je wel kon upgraden voor 15 euro maar er was ook al weekend toeslag en dan werd het wel een dure kamer en dat wilden we niet
flickan15
28 december 2018
Prima hotel, we hebben al eerder in dit hotel overnacht. Bedden prima. Kerstontbijt was prima er is voldoende keuze. Broden en broodjes waren heerlijk vers en knapperig. We zullen vaker van dit hotel gebruik maken.
maaikeveltkamp
16 december 2018
Boeken via hotelveiling ging prima. Mbt hotel: kamer kwam overeen met de afbeelding . Het was er wel erg gehorig, ik hoorde steeds deuren hard dichtvallen/slaan en savonds laat jongeren onder mijn raam lallen.. maar verder heerlijke dagen gehad. Relaxte sfeer in het hotel, fijn bed, fijne douche, wel heeeeel koud in de douche/toiletruimte, en een lekker ontbijtje!
sikkenga
26 oktober 2018
*kamer is netjes *helaas geen lift *tv uit de vorige eeuw *geen schone handdoeken tweede dag *ontbijt redelijk Word je bij een aanbieding in de slechtste kamer geplaatst??
luckylex
26 oktober 2018
Aardig hotel, beetje gedateerd en gehorig, maar verder prima kamer en ontbijt.