Nederland Overijssel Ommen Charme Hotel Wildthout
Charme Hotel Wildthout Charme Hotel Wildthout
Waarde €   178,00
€ 79
Kom ontspannen genieten in het prachtige Vechtdal! Bij Wildthout Hotel & Restaurant in het Overijsselse dorpje Ommen wordt genieten met een hoofdletter geschreven. Na een heerlijke fiets- of wandeltocht in de groene omgeving, kun je je in deze statige villa culinair laten verrassen om vervolgens te genieten van een comfortabele nachtrust.

  • 2 x een overnachting in een Charme kamer
Gemiddelde score 7,3 (128 reviews)
hotel123
28 mei 2020
2,0
Waardeloos Hotel. Door corona perikelen verhinderd om te gaan op een boeking van februari 2020 dus ruim voor de corona uitbraak. Voorgesteld om te verzetten naar een datum die het Hotel wenste en dat ergens tussen de maanden sept t/m december 2020. Nee, dat deden ze niet omdat ik zo ontzettend goedkoop had geboekt. Nou, voor € 78,00 dus zo extreem goedkoop is dat toch niet. Ze waren echter niet te vermurwen. Heb de datum dus gewoon moeten laten verlopen en geld kwijt.
petrav2lar
16 april 2020
Was het maar waar,een paar dagen ertussenuit.Door de Corona is het hotel gesloten.Had voor 2 nachten geboekt,via hotelkamerveiling.Kostte me toch 109 euro.Weg geld en geen enkele tegemoetkoming .van het hotel.Beetje jammer.
vanderycg6
15 april 2020
helaas konden we niet naar het hotel Charme hotel wildhout in ommen want was gesloten ivb corona wat zijn nu bonnen nog waard wil graag weten wat ik er mee moet graag een mailje
Pensionado48
13 maart 2020
We waren er maar een nachtje maar het was erg fijn om daar te zijn. Sfeervol en mooi ingericht, aardige mensen, heerlijk eten. De kamer was eenvoudig, maar netjes. de bedden vonden wij wat hard! Een dingetje... de onderkant van het douch gordijn was toe aan een wasje! De villa (?) heeft een stuk geschiedenis wat ik erg leuk vind.
Elien2010
25 november 2019
Het is een prachtig, nostalgisch pand. Aardige mensen. De eetzaal is gezellig en goed gemoderniseerd. De kamers hebben hoge plafonds en de bedden zijn ruim zat. Sommige matrassen te oud en helaas een flinke naad tussen twee bedden. In de badkamer zit het toilet wel erg dicht op de deur. Prachtige omgeving en de thee met scones bij Landhuis het Laar zijn een aanrader!