Nederland Drenthe Ommen Charme Hotel Wildthout
Charme Hotel Wildthout Charme Hotel Wildthout
€ 79
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,00 p.p.p.n.   verblijfskosten

3 dagen ontspannen genieten in het Vechtdal

Charme Hotel Wildthout - Nederland - Ommen

Kom ontspannen genieten in het prachtige Vechtdal! Bij Wildthout Hotel & Restaurant in het Overijsselse dorpje Ommen wordt genieten met een hoofdletter geschreven. Na een heerlijke fiets- of wandeltocht in de groene omgeving, kun je je in deze statige villa culinair laten verrassen om vervolgens te genieten van een comfortabele nachtrust.

  • 2 x een overnachting in een Charme kamer

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,4 (114 reviews)
dianar5vBC
23 april 2019
geweldig
carlakHPv3
13 april 2019
Erg gedateerd hotel, erg gehorig op de kamers. Viel heel erg tegen, achteraf ook nog weekend toeslag betalen. Stond nergens beschreven met reserveren. Geen aanrader dit hotel.
ries85
01 april 2019
Hotel heeft een goede ligging, vriendelijk personeel en op zich nette kamers. Jammer dat de rioleringsbuizen door je kamer lopen waardoor je ieder toiletbezoek van mensen niet kan missen, wij hadden om een kamer met bad gevraagd, geen bad aanwezig. Douche met douchegordijn. Ontbijt is verder prima.
rein21
24 februari 2019
zeer vriendelijk personeel, een mooie kamer met upgrade en een heerlijk diner. Voor herhaling vatbaar
soysandraschreuder
30 december 2018
Het is een goede lokatie met een goed ontbijt maar wij hadden een kamer op de tweede verdieping zonder lift. Een zolderkamer klein heeeeël erg gehorig. De buren hoorden we snachts rond enen thuiskomen en omdat ons bed grensde aan hun badkamer hoorden we het water lopen van kraan en het toilet doorspoelen Niet echt fijn. De hotelveilingkamer was een vervekende kamer die je wel kon upgraden voor 15 euro maar er was ook al weekend toeslag en dan werd het wel een dure kamer en dat wilden we niet