Nederland Gelderland Wolfheze Bilderberg Hotel Wolfheze
€ 70
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 4,10 p.p.p.n.   verblijfskosten

Genieten van luxe op de kleurrijke Veluwe

Bilderberg Hotel Wolfheze - Nederland - Wolfheze
Een ontspannen weekend op de Veluwe start bij het gastvrije Bilderberg Hotel Wolfheze. Sla een balletje op de pitch & putt bosgolfbaan, neem een duik in het binnenzwembad of kom helemaal tot rust in de sauna. Dit comfortabele viersterrenhotel is een uitstekende startpunt om de groene omgeving te verkennen.

  • 1 x het Bilderberg Ontbijt
  • Gebruik van verwarmd binnenzwembad
  • Vrij gebruik van sauna

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 4,10 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

christasnowdon
aug 02, 2017
Wij hebben weer eens een nachtje doorgebracht in Bilderberg Wolfheze. Fantastisch gelegen hotel,je loopt zo het bos in! Een upgrade genomen ,fijne kamer op begane grond met zitje buiten vlak bij het zwembad. Heerlijke bedden en uitstekend ontbijt. Hadden helaas geen tijd voor diner de avond te voren,maar weet van voorgaande keren dat dat prima in orde is. Gaan we volgende keer doen,dus wij komen graag weer!!
hansberk
mei 24, 2017
Van de ontvangst tot het weggaan een grandioos verblijf geweest
hansberk
mei 24, 2017
h.kenter
mei 14, 2017
Net hotel, wat authentiek qua aankleding, personeel is aardig, mooie omgeving.
angelivCWD
dec 31, 2013
Complete fiasco! Had via de mail een hele tijd voor ons weekendje elektrische fietsen gereserveerd en had ook al enige tijd voor ons weekend een reservering gemaakt voor een 3-gangen diner. Hotel is prachtig en de ligging is perfect alleen kan dat helaas niet gezegd worden van de rest. Nog nooit bij de Bilderberg meegemaakt. Aankomst was prima maar de volgende dag toen we de elektrische fietsen wilde ophalen reden er 2 mensen voor ons weg met de elektrische fiets en wij die een ½ jaar van te voren hadden gereserveerd hadden 1 elektrische fiets en de andere was kapot. Onze reservering was er niet en toen weer wel maar dus 1 gewone fiets. Bij terugkomst gevraagd voor de reservering voor het 3 gangen diner maar er was niet gereserveerd volgens de receptioniste. Uiteindelijk zijn we maar naar een pannenkoekenhuis gereden en hebben lekker pannenkoeken gegeten. ook lekker maar het was niet de bedoeling om 's avonds nog weg te moeten. De volgende dag met het uitchecken wel op de rekening 2x een 3-gangendiner en 2x een elektrische fiets. En ja hoor!!! Er was wel gereserveerd voor het diner maar dat stond in een ander reserveringssysteem. Slecht en slechte services!
christasnowdon
dec 14, 2013
Zoals gewoonlijk weer een super verblijf gehad! Een heerlijk familie hotel,komen zeker weer!
leersum1
sep 23, 2013
In eerste instantie wilden we naar de Buunderkamp. Daar had ik op gefocust. Helaas was het onmogelijk om daar te boeken. De maand september , oktober enz. geen kamers beschikbaar. Dit vond ik erg jammer en maakt dat ik alleen nog meedoe met een veiling als ik direct wil en kan boeken. Wij zijn dus in Hotel Wolfheze terecht gekomen. Wij zijn wel tevreden over het verblijf. Het gebouw oogt in eerste instantie een beetje gedateerd, inrichting kleuren en sfeer. Kamers idem. Uiteindelijk hebben we het wel erg naar ons zin gehad. Het eten was prima en erg lekker. En de mensen erg vriendelijk en behulpzaam.We hebben 2 dagen gewandeld en Oosterbeek bezocht. Omgeving prima om te wandelen. Veel bos en heide.
mdo2000
nov 01, 2012
Fijn hotel, hele mooie omgeving. Heel mooi zwembad, helaas geen gebruik van kunnen maken, omdat het zo prachtig weer was afgelopen weekend zijn we veel wezen wandelen. Het hotel heeft een map vol met wandel en fietsroutes. Personeel is vriendelijk, de kamers zien er netjes uit en schoon. We hebben de avond van aankomst hier gegeten, het eten was heerlijk, werkelijk waar. Het hotel is zeer geschikt voor gezinnen met kinderen. Maar ook toegankelijk voor honden. Het hotel ligt midden in het bos, de wandeling start direct vanaf het hotel. Verderop heb je Arnhem zitten, waar je gezellig kunt winkelen en heel veel natuur en bezienswaardigheden. Uiterwaardpark Mijnerswijk is ook een aanrader om te wandelen, net buiten Arnhem. Overigens het pannenkoekenhuis de Stenen Camer die vlak bij het park zit, is een afrader. Slechte bediening en pannenkoeken zijn niet gaar en/of aangebrand. Zonde van uw geld. Oosterbeek heeft ook een lange winkelstraat en toont erg gezellig, ligt naast Wolfheze.