Nederland Gelderland Wolfheze Bilderberg Hotel Wolfheze
€ 69
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 4,10 p.p.p.n.   verblijfskosten

Genieten van luxe op de kleurrijke Veluwe

Bilderberg Hotel Wolfheze - Nederland - Wolfheze
Een ontspannen weekend op de Veluwe start bij het gastvrije Bilderberg Hotel Wolfheze. Sla een balletje op de pitch & putt bosgolfbaan, neem een duik in het binnenzwembad of kom helemaal tot rust in de sauna. Dit comfortabele viersterrenhotel is een uitstekende startpunt om de groene omgeving te verkennen.

  • 1 x het Bilderberg Ontbijt
  • Gebruik van verwarmd binnenzwembad
  • Vrij gebruik van sauna

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 4,10 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score: 8,1 (8 reviews)

tol1957
16 december 2017
Wat gedateerd hotel qua interieur en badkamer. Douchegordijn is niet meer van deze tijd in een 4 sterren hotel Kamers zijn voldoende ruim en voorzien van waterkoker. Bed is prima.
christasnowdon
02 augustus 2017
Wij hebben weer eens een nachtje doorgebracht in Bilderberg Wolfheze. Fantastisch gelegen hotel,je loopt zo het bos in! Een upgrade genomen ,fijne kamer op begane grond met zitje buiten vlak bij het zwembad. Heerlijke bedden en uitstekend ontbijt. Hadden helaas geen tijd voor diner de avond te voren,maar weet van voorgaande keren dat dat prima in orde is. Gaan we volgende keer doen,dus wij komen graag weer!!
hansberk
24 mei 2017
Van de ontvangst tot het weggaan een grandioos verblijf geweest
h.kenter
14 mei 2017
Net hotel, wat authentiek qua aankleding, personeel is aardig, mooie omgeving.
angelivCWD
31 december 2013
Complete fiasco! Had via de mail een hele tijd voor ons weekendje elektrische fietsen gereserveerd en had ook al enige tijd voor ons weekend een reservering gemaakt voor een 3-gangen diner. Hotel is prachtig en de ligging is perfect alleen kan dat helaas niet gezegd worden van de rest. Nog nooit bij de Bilderberg meegemaakt. Aankomst was prima maar de volgende dag toen we de elektrische fietsen wilde ophalen reden er 2 mensen voor ons weg met de elektrische fiets en wij die een ½ jaar van te voren hadden gereserveerd hadden 1 elektrische fiets en de andere was kapot. Onze reservering was er niet en toen weer wel maar dus 1 gewone fiets. Bij terugkomst gevraagd voor de reservering voor het 3 gangen diner maar er was niet gereserveerd volgens de receptioniste. Uiteindelijk zijn we maar naar een pannenkoekenhuis gereden en hebben lekker pannenkoeken gegeten. ook lekker maar het was niet de bedoeling om 's avonds nog weg te moeten. De volgende dag met het uitchecken wel op de rekening 2x een 3-gangendiner en 2x een elektrische fiets. En ja hoor!!! Er was wel gereserveerd voor het diner maar dat stond in een ander reserveringssysteem. Slecht en slechte services!