Nederland Overijssel Zwolle Hotel Lumen - Zwolle
Hotel Lumen - Zwolle Hotel Lumen - Zwolle
€ 35
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 0,66 p.p.p.n.   verblijfskosten

Geniet van een luxe stedentrip in Zwolle. Tijdens een verblijf in Hotel Lumen zal het u aan niets ontbreken. Laat u na een dagje shoppen en cultuur snuiven in de historische binnenstad van Zwolle culinair verrassen in het moderne viersterrenhotel of geniet van uw favoriete drankje in de sfeervolle lounge.

  • 1 x overnachting in een comfortkamer
  • Gebruik Nespresso machine op de kamer

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 0,66 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 8,4 (66 reviews)
robertvdorp
23 april 2019
Prachtig hotel. Mooie ruime kamers. Vriendelijk personeel. Goede keuken. Het enige wat er aan ontbrak voor mij was een zwembad.
mjbuijoC0W
02 maart 2019
Super hotel, vriendelijk ontvangen en behandeld !!!!!!
Rob Hartman
31 december 2018
Lumen zwolle super hotel alleen maar plus punten
crameraj
28 september 2018
/
divado
21 september 2018
Fantastisch overnachting gehad in Zwolle. Heerlijke kamer, met super goede bedden en fine stortdouche. Het was muisstil in de kamer, terwijl de N35 er voor langs loopt. Heerlijk ontbeten, super uitgebreid buffet. Voor herhaling vatbaar