Nederland Utrecht Leusden Van der Valk Hotel Leusden
€ 49
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,50 p.p.p.n.   verblijfskosten

Heerlijk ontspannen nabij Amersfoort

Van der Valk Hotel Leusden - Nederland - Leusden

In het groene hart van Nederland vlakbij Amersfoort vindt u Van der Valk Hotel Leusden. Dit centraal gelegen hotel is een ideale uitvalsbasis om Amersfoort, één van de grootste monumentensteden van Nederland, te verkennen. Maar ook de prachtige bossen van de Utrechtse Heuvelrug liggen binnen handbereik.

  • 1 x een overnachting in een Comfort kamer

  • € 9,00 veilingkosten

elsemien
mrt 26, 2017
Prima, mooi, schoon hotel. Ruime kamer met balkon. Vriendelijk personeel en goed ontbijt. Komen zeker terug.
Daan 23
mrt 24, 2017
Grote (40m2) schone kamer. Voor 5 euro extra kregen wij een up-graden aangeboden. Daarvoor krijg je een minibar en koffie/thee faciliteiten op de kamer, dit hebben we niet gedaan. Eten was prima en een prachtig mooi restaurant. Bij het afrekenen hiervan troffen we een ietwat chagrijnige serveerster. Ontbijt buffet was zeer uitgebreid. Bediening in het restaurant was verder dik in orde. Ondanks dat dit een ouder van der Valk hotel is, was het wat ons betreft een geslaagde overnachting!
karinbbxTX
mrt 05, 2017
Een geweldig hotel, ontvangst was zeer vriendelijk, de kamer mooi groot en schoon, douche en ligbad prima in orde. We zouden eerst ergens in de stad gaan eten maar toch in het hotel wezen eten en ook daar de bediening zeer vriendelijk en het eten smaakte heerlijk. We hebben een goede nachtrust gehad en het ontbijt was heerlijk en goed, dit hotel is zekers voor herhaling vatbaar.
mahraz
mrt 01, 2017
Prima hotel, volgeboekt deze keer, tegen upgradekosten andere kamer geboekt. Ontbijt prima.
Kip oet Rooj
feb 22, 2017
Veel te zachte bedden, verder wel oké.
Booycot
feb 13, 2017
Gewoon goed voor de prijs. Ruime kamer. uitstekend Van der Valk - ontbijt.
tonvanesch
feb 08, 2017
Hotel Leusden is een prima hotel zoals je van der Valk gewend bent. Je komt niets tekort en de kamers zijn prima.
palsonapSR
feb 01, 2017
Ja zoals altijd bij vander valck alles tip top in orde, mooie kamers, en heel uitgebreid ontbijt we hebben genoten. groetjes uit belgie
john.jjWrU
sep 19, 2016
Wat ze schrijven (zeggen) maken ze ruimschoots waar. Het was opnieuw weer een prettig bezoek aan een fijn hotel met geweldig personeel. Het is hier goed toeven.
ANJ1
aug 19, 2016
Uitstekend hotel Aardig personeel Lekker en goed gegeten Prima locatie, dicht bij mooi Amersfoort