Nederland Utrecht Leusden Van der Valk Hotel Leusden
€ 49
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,50 p.p.p.n.   verblijfskosten

Heerlijk ontspannen nabij Amersfoort

Van der Valk Hotel Leusden - Nederland - Leusden

In het groene hart van Nederland vlakbij Amersfoort vindt u Van der Valk Hotel Leusden. Dit centraal gelegen hotel is een ideale uitvalsbasis om Amersfoort, één van de grootste monumentensteden van Nederland, te verkennen. Maar ook de prachtige bossen van de Utrechtse Heuvelrug liggen binnen handbereik.

  • 1 x een overnachting in een Comfort kamer

  • € 9,00 veilingkosten

jjvand2DTU
aug 22, 2017
prima verblijf!
annyke
aug 22, 2017
Ruime kamer netjes onderhouden gratis parking,is gelegen in industrie gebied Ontbijt goed
Tonio44
aug 20, 2017
Prima hotel., Goed eten en drinken, Het enige minpunt is de douchbak, die zit onder de schimmel. Slapen hebben wij ook slecht ervaren Er was ergens beneden een feest en die rot muziek ging door to 2.30 uur.
lgmxs4Ezi0
aug 18, 2017
Hotel van der Valk Leusden - Leuk hotel , erg druk , grote kamer was alleen niet op tijd klaar - hierdoor een soort excuusdrankje ontvangen. erg gehorig als andere gasten deuren dichtdoen, beetje ouderwets aangekleed. eten is goed zowel en driegangenmenu als het ontbijt. alleen jammer dat andere gasten hun sigaretten op auto's gooien en niet in de asbak. ook wifi lag er een tijdje uit
gerardenlayla
aug 13, 2017
Wij hebben een prima verblijf gehad in dit hotel. Bij aankomst kregen we voor 5 euro extra een upgrade naar een kingsize de luxe kamer met een privé balkon. De kamer was heel groot met een mooie badkamer en alles was super schoon en verzorgd. Het personeel was vriendelijk en het ontbijt zeer uitgebreid. Vanuit het hotel zit je zo in Amersfoort. Wij komen zeker terug.
jokepogmzH
aug 13, 2017
Erg fijn verblijf gehad, nette grote kamer en zeer uitgebreid ontbijtbuffet. Rustig gelegen en goede uitvalsbasis voor het maken van prachtige fietstochten.
paulll
aug 12, 2017
Erg mooi hotel, ruime kamer en gastvrij
ricard7RyU
aug 11, 2017
Was vooral oud niet voor herhaling vatbaar
Ingridpeter
aug 10, 2017
we hebben genoten was een super hotel alles perfect een aanrader
jp1963
aug 04, 2017
Zie vorige beoordeling!!