Nederland Utrecht Leusden Van der Valk Hotel Leusden
€ 49
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,50 p.p.p.n.   verblijfskosten

Heerlijk ontspannen nabij Amersfoort

Van der Valk Hotel Leusden - Nederland - Leusden

In het groene hart van Nederland vlakbij Amersfoort vindt u Van der Valk Hotel Leusden. Dit centraal gelegen hotel is een ideale uitvalsbasis om Amersfoort, één van de grootste monumentensteden van Nederland, te verkennen. Maar ook de prachtige bossen van de Utrechtse Heuvelrug liggen binnen handbereik.

  • 1 x een overnachting in een Comfort kamer

  • € 9,00 veilingkosten

flopoort
okt 23, 2017
Mooie entree en vriendelijk personeel. Er werd gevraagd of wij wilden up graden naar een comfort de luxe kamer, dat hadden wij gedaan. Prachtige grote kamer met koffie/ thee en koelkast in de kamer met balkon. Heerlijk gegeten, Zeker de moeite waard om nog eens te boeken.
JD Gel
okt 21, 2017
Mooie hotelkamer met een wat oudere uitstraling bij een kleine upgrading tov de "Hotelkamer"voucher. Heerlijk rustig gelegen dichtbij Amersfoort en mooie natuur. Heerlijke fietstochten gemaakt. Iets onhandige sluitingstijden van het Grand Cafe. Juist in de "borreltijd"is dit gesloten. Geeft gedoe in het restaurant bij een borrel bestellen voor het diner. Verder PRIMA verblijf gehad. Uitstekend ontbijt
hello2daan
okt 16, 2017
Prima hotel
cderoon
okt 16, 2017
Prima hotel Vd valk Leusden met een geweldig ontbijt. Met bushalte in de buurt om naar het centrum van Amersfoort te gaan. Leuke stad
Michael Nibte
okt 08, 2017
Prima hotel alleen de kussens van het bed zijn aan vervanging toe deze zijn slap en veel te plat.
hansen12
okt 03, 2017
we hebben vanwege mijn handicap een kamer op de begane grond gekregen. Dat was heel fijn.
schuttershof
sep 30, 2017
Prima hotel
Fribie
sep 25, 2017
We hebben hier een prettig verblijf gehad. Kamer was goed, douche heeft alleen een Vrij hoge instap waardoor mensen met mobiliteits probleem hier moeilijk gebruik van kunnen maken. Ontbijt was goed verzorgd, helaas geen live-cooking-buffet maar zeker een ruime voldoende voor het ontbijt.
franstouw
sep 11, 2017
nette schone kamer. douchecabine een beetje aan de krappe kant. ontbijt was goed. zeer net personeel.
noorthoek
sep 01, 2017
Goede ontvangst, schone kamer, heerlijk ontbijt.