Italië Trente Segonzano Hotel Alle Piramidi
Hotel Alle Piramidi Hotel Alle Piramidi
Waarde €   1095,00
€ 399

13-daags verblijf in de natuurpracht van Italië

Hotel Alle Piramidi - Italië - Segonzano

Het knusse Hotel Alle Piramidi vormt 13 dagen je uitvalsbasis voor het verkennen van de schitterende natuur in de Noord-Italiaanse gemeente Segonzano. Wandel door de groene gebergten en ontspan na afloop in de sauna of het zwembad van het hotel! Boek je zonvakantie vandaag nog.

Een 13-daags arrangement voor 2 personen:

  • 12 x een overnachting in een standaard kamer
  • 12 x een ontbijtbuffet
  • Vrij gebruik van buitenzwembad (april tot september)
  • Inclusief wijn- en bierproeverij

Gemiddelde score 7,9 (21 reviews)
alexanAb89
28 juni 2020
We have visited the hotel just last week. Friendly staff en owner. Parking is no problem and the pool is clean. The restaurant in the hotel is excellent and not expensive. The salmon is delicious. Breakfast is good with fresh fruit and daily baked bread. There is enough space to have some distance in the restaurant. Toilets are clean. The bar is less exciting and a bit boring. The hotel has a mini shop. Supermarket is 20 m walking! Bus in front of the door. 6 times a day to Trento and back. Close by mountaintrailes with beautiful views on the ''Piramids'' Rooms are so and so. Very clean but a bit dated. Balcony is shared with other hotelguests. Each room has 2 chair outside. Room can be fully darkened. We felt a little bit locked down. Price and quality and service are within the expectations. Beautiful view from the terras. Road in front of the hotel can be busy. Nice people.
R.J.A.
24 september 2019
Ga er naar toe het is echt gezellig ! Wil je naar Het Gardameer toe ongeveer 50 km geniet je echt. Hele aardige mensen die je echt helpen als je wat vraagt. Top een 9 geef ik zo!!!!!! Robert Jan
harrielemmens51
04 augustus 2019
Prima hotel, heerlijke bedden, klein maar heel schoon zwembad met voldoende ligbedjes en parasols. Uitstekend ontbijt, prima dagmenu en à la carte menu. Alles heel schoon, goed georganiseerd, elke dag werd kamer (met balkon en geraniums) schoongemaakt. Uitstekende prijs/ kwaliteit verhouding.
Jdvr
30 juli 2019
Helaas ben ik er niet geweest. Door een fiets ongeval hebben we het moeten afzeggen Doordat we het niet kunnen anuleren zijn we het geld helaas kwijt.
wim.slVvD9
06 juli 2019
Een prima hotel op een zeer gunstig uitgangspunt voor de prachtige omgeving. De kamer is goed verzorgd. Het ontbijt uitgebreid en goed. Zeer vriendelijk personeel.