Italië Trente Segonzano Hotel Alle Piramidi
Hotel Alle Piramidi Hotel Alle Piramidi
Waarde €   365,00
€ 129

5 dagen ontspannen in de natuurpracht van Italië

Hotel Alle Piramidi - Italië - Segonzano

Verblijf vijf aangename dagen in Hotel Alle Piramidi in de Italiaanse gemeente Segonzano. Gelegen in de groene provincie Trentino, tref je hier groene gebergten zover het oog reikt. je hotel beschikt over een sauna en een zwembad om na een actieve dag heerlijk te ontspannen. Boek je zonvakantie vandaag nog.

Een 5-daags arrangement voor 2 personen:

  • 4 x een overnachting in een standaard kamer
  • 4 x een ontbijtbuffet
  • Vrij gebruik van buitenzwembad (april tot september)
  • Inclusief wijn- en bierproeverij
Gemiddelde score 8,0 (24 reviews)
JE682
04 oktober 2020
Prima hotel, zeer gastvrije eigenaar en vriendelijk personeel. Goed ontbijt en avondeten en voor een zeer aantrekkelijke prijs. Omgeving is fantastisch, zowel richting Dolomieten als Gardameer. Rondom het hotel de pyramiden, voor goed geoefende wandelaars prachtig om na toe te lopen, anders even vragen aan de eigenaar van het hotel naar de "makkelijke" route.
delhaas
17 augustus 2020
Goed hotel, ligt mooi. Goed eten voor een goede prijs
dreesje
04 augustus 2020
Goed verzorgd hotel,vriendelijke mensen.Wij hebben er fijne dagen gehad.
alexanAb89
28 juni 2020
We have visited the hotel just last week. Friendly staff en owner. Parking is no problem and the pool is clean. The restaurant in the hotel is excellent and not expensive. The salmon is delicious. Breakfast is good with fresh fruit and daily baked bread. There is enough space to have some distance in the restaurant. Toilets are clean. The bar is less exciting and a bit boring. The hotel has a mini shop. Supermarket is 20 m walking! Bus in front of the door. 6 times a day to Trento and back. Close by mountaintrailes with beautiful views on the ''Piramids'' Rooms are so and so. Very clean but a bit dated. Balcony is shared with other hotelguests. Each room has 2 chair outside. Room can be fully darkened. We felt a little bit locked down. Price and quality and service are within the expectations. Beautiful view from the terras. Road in front of the hotel can be busy. Nice people.
R.J.A.
24 september 2019
Ga er naar toe het is echt gezellig ! Wil je naar Het Gardameer toe ongeveer 50 km geniet je echt. Hele aardige mensen die je echt helpen als je wat vraagt. Top een 9 geef ik zo!!!!!! Robert Jan