Italië Toscane Florance Hotel Silla
€ 93
Exclusief € 9,00 veilingkosten

3 dagen in een 17e-eeuwse villa in Florence

Hotel Silla - Italië
Hotel Silla is gelegen in een rustige buurt van Florence en ondergebracht in een karakteristieke 17e-eeuwse villa. Het hotel biedt een perfecte mix van een modern hotel in combinatie met de authentieke sfeerbeleving van een historische villa. Het prachtige stadscentrum van Florence ligt op minder dan 10 minuten loopafstand.

  • € 9,00 veilingkosten