Hotel Oud Maren Hotel Oud Maren
€ 69
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,60 p.p.p.n.   verblijfskosten

3 dagen gastvrijheid nabij Den Bosch

Hotel Oud Maren - Nederland

Geniet van Brabantse gastvrijheid bij Hotel Brasserie Oud Maren. Dit sfeervolle, rustige hotels is gevestigd in een karakteristiek pand in het Brabantse dorpje Maren. Het hotel is een uitstekend startpunt voor prachtige fiets- en wandeltochten door de waterrijke omgeving. Of wat dacht je van een uitstapje naar het nabijgelegen Den Bosch?

  • 2  een ontbijtbuffet

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,9 (623 reviews)
E.ter maat
16 januari 2019
Twee jaar geleden heb ik hier ook overnacht met drie vrienden. We kwamen laat aan en hebben hier niet meer gegeten. Wel hebben we toen gezellig aan de bar gezeten. Nu heb ik hier alleen overnacht. Het diner was smaakvol. De kamer was goed ingericht en zeer schoon. Helaas was het weer niet uitnodigend en heb ik de omgeving niet verkend. Leuk adres om te overnachten na een dag Den Bosch verkennen. Personeel was zeer vriendelijk.
Luckybird
14 januari 2019
Weer in Oud Maren geweest. Het is er rustig en gemoedelijk. Kamers zijn schoon en voorzien van koffie/thee faciliteiten ( altijd fijn). Kamers zouden wat gezelliger mogen zijn qua uitstraling. In het restaurant kun je zeker ook een plekje vinden met n boek of tijdschrift onder t genot van n glaasje. Prima dus.
ottensanders
12 januari 2019
Het was een klein intiem hotel. Wel goed schoon, maar er ontbraken nog wel wat dingen : een nachtkastje ontbrak. Geen extra kussens en stoel was vies en niet echt een relaxstoel. En het ontbijt moesten we extra voor betalen en voor € 15. - was het wat minimaal. Ligging mooi langs de waal . Mooie rustige plek Dorp was niets te doen, dus je moet wel echt naar Den Bosch voor je vermaak.
toby77
08 januari 2019
Zeer schoon, vriendelijk, heerlijk eten, gratis parkeren, gratis WiFi gewoon heel goed
akasperink
04 januari 2019
Eenvoudig maar goed. De kookkunst van de kok van de bijbehorende brasserie is uitstekend👍