Nederland Noord-Holland Santpoort Landgoed Duin en Kruidberg
Landgoed Duin en Kruidberg Landgoed Duin en Kruidberg
€ 169
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,95 p.p.p.n.   verblijfskosten

Een 3-daags arrangement voor 2 personen

  • 2 x een overnachting in een Patio kamer
  • 2 x een heerlijk ontbijtbuffet
  • Vrij gebruik van sauna
  • Toegang tot fitnessruimte

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 9 (152 reviews)
vjfm
30 januari 2019
Prachtig hotel, vriendelijke bediening en een uitstekend ontbijt. Het ligt in een leuke omgeving, vlakbij Haarlem en de zee. Echt een aanrader!
adriettepost
13 januari 2019
Super! Genoten van sfeer en stijl. Ook goed gegeten in DenK. Vriendelijk personeel. Komen vast nog eens terug
vreugde
08 december 2018
Voor ons is prijs kwaliteit niet in overeenstemming. Dekbedden veel te warm. Kamer te warm. Vloerverwarming is fijn maar voor ‘s nachts voor ons veel te warm.
Trip
04 september 2018
Duin- en Kruidberg is zeer goed bevallen: mooie locatie, rustig gelegen patiokamer, alles heel schoon en verzorgd. De bedden waren voor ons te zacht maar we waren vergeten dat van te voren aan te geven. Ontbijt is fantastisch en de bediening zeer professioneel en aangenaam. Jammer dat we de Hotelkamerveilingvoucher niet in de zomer konden gebruiken. Tip: communiceer dit heel duidelijk zodat je het weet vóórdat je mee doet met de veiling.
roysteenbergen
02 juli 2018
Na zeer matige ontvangst aan receptie buiten op terras iets gaan drinken. Personeel let niet op terrasgasten voor drinken maar richt zich op nog etende gasten. Rommelig terras, veel onafgeruimde tafels, veel vuile glazen. Glasplaten op tafel zijn oud en smerig. Een gastvrij nootje bij een drankje zou stukken beter staan. Lauwe koffie omdat men bij uitserveren drankjes te lang laat staan. Dan tot overmaat van ramp geen handdoeken in de kamer aangetroffen. Ontbijtbuffet goed, roereieren alleen meer “roersoep”. Kortom dat moet anders. Wel heel vriendelijke bediening bij ontbijt. Airco kamer werkt niet goed dus in de nacht heel erg warm.