Nederland Noord-Holland Santpoort Landgoed Duin en Kruidberg
  • Last minute
€ 79
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,95 p.p.p.n.   verblijfskosten

Luxe op een landgoed nabij de Noordzeekust

Landgoed Duin en Kruidberg - Nederland - Santpoort

  • 1 x een overnachting in een Patio kamer
  • Vrij gebruik van sauna
  • Toegang tot fitnessruimte
  • 1 dag gratis gebruik van fietsen

  • € 9,00 veilingkosten

speedo59
okt 16, 2017
Wat een prachtig gebouw met veel historie. Dat wilden wij graag bekijken en hebben ons aangemeld voor de rondleiding die dagelijks gegeven wordt. Samen met andere gasten stonden we te wachten in de lounge. Een communicatiefout. Niemand was bereikbaar om de rondleiding te doen. Een receptioniste deed toen de rondleiding. Deed erg haar best, maar was niet getraind in dit onderdeel. Ze heeft het wel gedaan en dat werd gewaardeerd. Bij het reserveren ook direct een 4 gangen diner met bijpassend wijnarrangement geboekt en betaald voor : de vrienden van Jacob, het sterrenrestaurant in Duin en Kruidberg. Bij het ter tafel gaan kregen we al de vraag: wat wilt u hebben - geantwoord dat wij e.e.a. geboekt hadden. Daar kon de ober niets van vinden en ging in de verdediging. Hij zou het uitzoeken maar is er niet meer op teruggekomen. Bij het afrekenen stond alles op de nota. Ook wat reeds vooruit betaald was. Foutje, nieuwe nota. De volgende ochtend bij het uit-cheken weer een volledige nota van restaurant die nog betaald zou moeten worden. Via mijn ING app laten zien wanneer er betaald was. Daarna, we waren inmiddels een half uur verder, eindelijk iemand die e.e.a. kon nakijken in de administratie. Bedrag gevonden. ( ca. 300,= Euro Nieuwe nota ) Fouten en vergissingen kunnen gemaakt worden, menselijk. Maar dit ging 3 x over hetzelfde. Geen excuus of sorry kwam over hun lippen. Fantastische locatie, zeer goed eten drinken, maar aan de communicatie en het geven van een "gast" gevoel mag naar mijn mening nog wel hard gewerkt worden.
ewmeyknecht1994
sep 27, 2017
Wat een geweldig hotel. Je waant je even in Downton Abbey! De ontvangst was allerhartelijkst en persoonlijk. De kamer, met uitzicht op de tuin, een plaatje. En de bedden......wat liggen die heerlijk!! Savonds gegeten in De Vrienden van Jacob. Wat een feest! Wat hebben wij heerlijk gegeten! En ook hier een allerhartelijkst en persoonlijke ontvangst. Dit hotel is werkelijk een omweg waard.
huub.lxZUK
sep 24, 2017
Perfecte service! Een opmerking over de bedden: De dekbedden hebben niet overal dezelfde vulling. Deze was op onze kamer verschoven. Het zou fijn zijn als er ook kruze was voor minder dik en donzig kussen. Verder een hele fijne kamer.
Jon2
sep 19, 2017
Zomaar vanuit de Veluwe dit hotel geboekt. Prima manier om de nacht door te brengen. Interessante omgeving. Kennemer duinen, grootste zeesluizen ter wereld en de Beverwijkse Bazaar allemaal binnen een kwartier te bereiken.
duinkonijn
sep 18, 2017
Mooi hotel, mooie kamer, mooie omgeving. Door de vele arrangementen binnen het hotel was het erg druk en had men geen tijd voor ons. Lunch in brasserie, 1 pers kreeg koffie de tweede pers niet, geen gelegenheid om nog te bestellen, serveerster was weer weg. (Diverse High-tea groepen en een grote groep gasten was het excuus). Diner in brasserie erg lekker. Ontbijt, weer opstaan om tweede bakje koffie te gaan vragen. Bediening niet attent. Op de kamer staan koffie en theefaciliteiten. Te weinig suiker. Bij het afrekenen ruim 80 euro te veel gerekend. Ik had dit uitje cadeau gedaan. Gelukkig was mijn gast meer tevreden dan ik, of was zo beleefd om tevreden te zijn. Voor mij was het niet wat ik ervan verwacht had.
meveil
sep 15, 2017
Een schone en rustige kamer. We werden naar de kamer gebracht die het verst weg was van alle kamers. Dus heel rustig en daar hadden we naar gevraagd. Ondanks het regenachtige en stormachtige weer hebben we genoten. Helaas hebben we van de huurfietsen die in het arrangement waren opgenomen vanwege het slechte weer geen gebruik gemaakt. Hopelijk lukt dat een volgende keer wel. 's Avonds wilden we een kop koffie zetten op de kamer, maar het apparaat bleek defect. Dit constateerde ook een jongeman van de bediening die was komen kijken. Hij bood direct aan verse koffie voor ons te halen. Dit bracht hij ons met wat heerlijke versnaperingen erbij. Ook hebben we genoten van een heerlijk diner bij De Vrienden van Jacob. Men is overal zeer vriendelijk en attent en gewoon gezellig. Iets dat je helaas niet overal meer ervaart. ook het ontbijt is ons goed bevallen. Alles van een goede kwaliteit.
Diva19
sep 13, 2017
Prachtig gelegen hotel met veel uitstraling. De landhuiskamers met parkzicht zijn het mooist. Ontbijt prima en uitgebreid verzorgd. Deze keer was er een probleem met de kamer maar dat werd perfect en snel opgelost. Wij zijn al 4x geweest en jammer genoeg werkte het weer voor de 1e keer niet mee. Maar in het hotel was het goed toeven!
dobber
sep 09, 2017
Super locatie en verblijf, vriendelijk personeel
woutvdijk
sep 08, 2017
top accommodatie iedereen aan te raden
C.H. de Mos
aug 28, 2017
Het was de tweede keer dat ik Hotel Kruid en Duin via Hotelkamerveiling. en weer een fantastische ervaring. attente baliemedewerkster die ons helemaal naar onze kamer bracht! Geweldige, luxe kamer met heerlijk bed, nespresso apparaat om heerlijke koffie te kunnen zetten. Uitgebreid en heel smakelijk ontbijt met , alweer, heerlijke koffie. En dan de mooie lolatie en de omgeving. Prachtige wandel/fietstochten vanuit het hotel door de Kennemerduinen. Door hotelkamerveiling was het voor ons mogelijk dit luxe hotel een keer voor een hele lage prijs (een euro meer dan de startprijs van de veiling!) te kunnen boeken. anders zouden we hier niet kunnen verblijven.