Nederland Noord-Holland Santpoort Landgoed Duin en Kruidberg
€ 79
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,95 p.p.p.n.   verblijfskosten

Luxe op een landgoed nabij de Noordzeekust

Landgoed Duin en Kruidberg - Nederland - Santpoort

  • 1 x een overnachting in een Patio kamer
  • Vrij gebruik van sauna
  • Toegang tot fitnessruimte
  • 1 dag gratis gebruik van fietsen

  • € 9,00 veilingkosten

Radarxl
jun 21, 2017
Prachtig en goed onderhouden landgoed met mooie ruime en stijlvolle kamers. Ideale locatie voor fietstochten door 't bos of naar het strand. We hebben genoten van 't verblijf en komen zeker nog eens terug.
arjaenton
jun 02, 2017
Landgoed Duin&Kruidberg hebben wij ervaren als een warm bad. Een schitterende locatie met zeer gastvrij en klantvriendelijk personeel. Patio-kamer was schoon, mooi en volledig ingericht met zelfs een schuifdeur naar buiten (ommuurde ruimte) met 2 stoeltjes. Bedden sliepen heerlijk en bij ons arrangement omvatte ook 1 dag fietsen waarvan wij gretig gebruik maakten. Het ontbijt was luxe te noemen, alles vers, superlekkere koffie en het ontbrak ons aan niets. Ook daar zeer vriendelijk personeel. Menig hotel/restaurant kan hier een voorbeeld aannemen. Wij gaan er zeker nog eens terug !
roelie2Eiv
jun 01, 2017
Het was in één woord geweldig. Wij waren in "Duin en Kruidberg" in Santpoort.De klant is daar echt nog KONING.
spriety9Gv
mei 13, 2017
Leuk hotel, vriendelijk personeel, nette kamer, prachtig interieur, ontbijt genoeg en lekker, leuke fietsomgeving
markie1986
mei 06, 2017
Het hotel bevindt zich op een schitterende locatie. Bij binnenkomst waren we meteen enthousiast. De elegante uitstraling en het historische karakter geeft zeker een extra dimensie. De service was uitstekend en de dame die ons hielp was erg klantvriendelijk. We hebben genoten van ons verblijf. Als we dan toch een klein minpuntje moeten noemen; de glazen, tafels, lampen, etc. waren vlekkerig vol stof. Hier nog wat meer aandacht aan geven.
vel1955
apr 27, 2017
We hadden op Koningsdag een koninklijk verblijf op Landgoed Duin en Kruidberg!
ger123
apr 27, 2017
Hotel Duin en Kruidberg Haarlem Mooi landgoed en Uitstekend hotel. Vriendelijke bediening. Heerlijk diner in Brasserie DenK. Een minpuntje: Kamer was niet goed schoongemaakt, er lag heel veel stof op tafel, buro, kasten en bed.
clau901
apr 11, 2017
Prachtig hotel ! Ligging nabij Bloemendaal is perfect. Heerlijk uitgebreid ontbijtbuffet. Aanrader !
mariannevanleuven
apr 11, 2017
Alles was goed . Het was goed vriendelijk. De kamer was goed en mooi. Het ontbijt was uitstekend. Kortom wij hebben er genoten . Het personeel was goed aardig behulpzaam.
Beli1738
apr 02, 2017
Fantastische ontvangst kamers en heerlijke gegeten