Nederland Noord-Holland Santpoort Landgoed Duin en Kruidberg
  • Inclusief ontbijt
  • Last minute
Veiling Gesloten
Nieuwe veiling starten...
Gefeliciteerd
U heeft de veiling gewonnen
Geplaatste bod: €
Klik hier om te betalen
Jammer
Een andere gebruiker heeft gewonnen
Winnaar:
Veiling Gesloten
Winnaar:
€ 79
 Sluiten
Starten
 ::
Afgelopen
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,95 p.p.p.n.   verblijfskosten

Luxe op een landgoed nabij de Noordzeekust

Landgoed Duin en Kruidberg - Nederland - Santpoort
Biedgeschiedenis
U kunt alleen hele bedragen bieden
Schitterend gelegen op een landgoed in Nationaal Park Zuid-Kennemerland vindt u Landgoed Duin & Kruidberg. In dit viersterrenhotel dat gevestigd is in een karakteristiek landhuis zal het u aan niets ontbreken! Ga dineren in het met Michelin-ster bekroonde restaurant, maak een heerlijke strandwandeling of bezoek het nabijgelegen Haarlem.
Arrangement
  

Een arrangement voor 2 personen

  • 1 x een overnachting in een Patio kamer
  • 1 x een heerlijk ontbijtbuffet
  • Vrij gebruik van sauna
  • Toegang tot fitnessruimte
  • 1 dag gratis gebruik van fietsen
  • Gratis draadloos internet
  • Gratis parkeren

Verplichte kosten
  
  • € 9,00 veilingkosten
  • € 1,95 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

madelon47
aug 17, 2017
10
geweldig hotel op alle fronten, personeel,kamers, eten , ontbijt ,kamer e.d. alles 100 procent
Roelie1212
aug 17, 2017
9
Wij zijn voor een overnachting naar Duin en Kruidberg in Santpoort geweest. We hadden wel een opwaarderibg van onze kamer bij geboekt. Het was super. Gedineerd bij de Vrienden van Jacob ,wat echt een belevenis is. Het ontbijt was overvloedig. Van het begin tot eind genoten in dit hotel. Bediening allemaal ontzettend aardig. Kortom een aanrader!
fleurfemke2004
aug 17, 2017
10
Wat een geweldige locatie, hotel, kamers, personeel, omgeving, ontbijt, uitstraling, kortom zeker om nog eens terug te gaan!!!
huub.lxZUK
aug 05, 2017
8
Perfect Hotel Duin Rn Kruidberg
Alexdelno
aug 04, 2017
9
Geweldig hotel( landhuis) prachtige locatie in bosrijke omgeving heerlijk fietsen door de duinen . Bediening aller vriendelijkst ,prettige bedden .wel jammer dat we niet in het landgoed zelf sliepen maar in de aanbouw die van buitenaf hoegenaamd niet te zien is
Ruiterpad1
aug 04, 2017
8
Hotel Duin en Kruidberg is een prachtig klassiek hotel, gelegen in een schitterende omgeving. Het eten in brasserie Denk is uitstekend. De bediening was deze keer wat rommelig. Het lijkt wel een leerbedrijf, maar daar zijn de prijzen niet naar, want die zijn behoorlijk aan de hoge kant. De kamer is klassiek, de bedden zijn goed en het is schoon. De afstand van de receptie naar de kamer is lang en er moeten heel wat trappen of liften worden genomen. Van de tv deden de zenders 1 tot en met 4 het niet. Wij hebben wel vaker overnacht in dit hotel maar zonder enige communicatie bleek het ontbijt in de maand augustus ineens om 8.00 uur te beginnen i.p.v. om 7.00 uur. Ondanks wat minpuntjes komen we graag weer terug.
irene001
aug 03, 2017
7
Landgoed Duin en Kruidberg
madelon47
aug 01, 2017
10
Geweldig hotel op alle fronten, goed ontbijt,mooie kamers, vriendelijk pesoneel.mooie enthourage
sietskNPck
jul 25, 2017
8
Prima hotel. Ontbijt goed evenals de kamer.
mariveko
jul 23, 2017
9
Een unieke prachtige locatie om te verblijven.

Beschikbaarheid



 

Copyright © 2017 www.hotelkamerveiling.nl
Alle rechten voorbehouden. Bij het gebruik van deze site gaat u akkoord met de Gebruiksvoorwaarden en Privacy policy