Nederland Noord-Holland Santpoort Landgoed Duin en Kruidberg
  • Inclusief ontbijt
  • Last minute
Landgoed Duin en Kruidberg Landgoed Duin en Kruidberg
Landgoed Duin en Kruidberg Landgoed Duin en Kruidberg
Landgoed Duin en Kruidberg Landgoed Duin en Kruidberg
Landgoed Duin en Kruidberg Landgoed Duin en Kruidberg
Landgoed Duin en Kruidberg Landgoed Duin en Kruidberg
Landgoed Duin en Kruidberg Landgoed Duin en Kruidberg
Landgoed Duin en Kruidberg Landgoed Duin en Kruidberg
Landgoed Duin en Kruidberg Landgoed Duin en Kruidberg
Landgoed Duin en Kruidberg Landgoed Duin en Kruidberg
Landgoed Duin en Kruidberg Landgoed Duin en Kruidberg
Landgoed Duin en Kruidberg Landgoed Duin en Kruidberg
Landgoed Duin en Kruidberg Landgoed Duin en Kruidberg
Landgoed Duin en Kruidberg Landgoed Duin en Kruidberg
Landgoed Duin en Kruidberg Landgoed Duin en Kruidberg
Landgoed Duin en Kruidberg Landgoed Duin en Kruidberg
Landgoed Duin en Kruidberg Landgoed Duin en Kruidberg
Landgoed Duin en Kruidberg Landgoed Duin en Kruidberg
Landgoed Duin en Kruidberg Landgoed Duin en Kruidberg
Landgoed Duin en Kruidberg Landgoed Duin en Kruidberg
Veiling Gesloten
Nieuwe veiling starten...
Gefeliciteerd
U heeft de veiling gewonnen
Geplaatste bod: €
Jammer
Een andere gebruiker heeft gewonnen
Winnaar:
Veiling Gesloten
Winnaar:
€ 79
 Sluiten
Starten
 ::
Afgelopen
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,95 p.p.p.n.   verblijfskosten

Luxe op een landgoed nabij de Noordzeekust

Landgoed Duin en Kruidberg - Nederland - Santpoort
Biedgeschiedenis
U kunt alleen hele bedragen bieden
Schitterend gelegen op een landgoed in Nationaal Park Zuid-Kennemerland vindt u Landgoed Duin & Kruidberg. In dit viersterrenhotel dat gevestigd is in een karakteristiek landhuis zal het u aan niets ontbreken! Ga dineren in het met Michelin-ster bekroonde restaurant, maak een heerlijke strandwandeling of bezoek het nabijgelegen Haarlem.
Arrangement
  

Een arrangement voor 2 personen

  • 1 x een overnachting in een Patio kamer
  • 1 x een heerlijk ontbijtbuffet
  • Vrij gebruik van sauna
  • Toegang tot fitnessruimte
  • 1 dag gratis gebruik van fietsen
  • Gratis draadloos internet
  • Gratis parkeren

Verplichte kosten
  
  • € 9,00 veilingkosten
  • € 1,95 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 9,1 (139 reviews)
frijn034
30 maart 2018
9
Vriendelijk ontvangst.Personeel heel behulpzaam en vriendelijk( van receptie tot kamermeisje).Mooi hotel in een mooie omgeving.Uitgebreid lekker ontbijt.Zeker voor herhaling vatbaar.Patio kamer was heel mooi.
alicemkobD
27 maart 2018
9
Prachtig hotel..overdadig ontbijt..zeer vriendelijk personeel
Eric Billens
25 maart 2018
9
We hebben er van genoten. Prachtige locatie, lekker eten, vriendelijk en attent personeel. Een aanrader! Eric en Vera Billens-Vandroogenbroeck
Dorothee11
06 maart 2018
6
In het geheel viel het tegen. De kamer was "okay", de sliptongetjes en bediening in DenK top, het ontbijt slecht door oude producten en geen buffet, het slaapgenot "okay", de kamer prettig qua formaat maar geen uitzicht behalve in de kamers van de overburen en redelijk veel methodefouten qua schoonmaak. Uitgebreide beoordeling op Tripadvisor.
MarianneMackaay1022
01 maart 2018
9
Top locatie. Mooie kamer met goede faciliteiten. Jammer genoeg zaten we niet i n het landhuis. Denk brasserie was ook super. Heerlijk diner en ontbijt. Voor herhaling vatbaar.


Beschikbaarheid


 
Copyright © 2018 www.hotelkamerveiling.nl
Alle rechten voorbehouden. Bij het gebruik van deze site gaat u akkoord met de Gebruiksvoorwaarden en Privacy policy