Nederland Noord-Holland Santpoort Landgoed Duin en Kruidberg
  • Last minute
Landgoed Duin en Kruidberg Landgoed Duin en Kruidberg
€ 79
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,95 p.p.p.n.   verblijfskosten

Luxe op een landgoed nabij de Noordzeekust

Landgoed Duin en Kruidberg - Nederland - Santpoort

  • 1 x een overnachting in een Patio kamer
  • Vrij gebruik van sauna
  • Toegang tot fitnessruimte
  • 1 dag gratis gebruik van fietsen

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 9,1 (131 reviews)
lut.rampelbergh
18 februari 2018
Ontvangst zeer goed en kamer eveneens( hoewel ver en enkel met 3 keer een tiental trappen te doen te bereiken); het ontbijt was prima! Fitness en sauna waren niet beschikbaar wegens vernieuwing. Hier werd niets over gezegd bij het inchecken. Toen we echter naar de receptie gingen, wilde men dat onmiddellijk compenseren door een drankje met bitterballengarnituur aan te bieden. Ook daar liep het mis, want we moesten 20 minuten op de bitterballengarnituur wachten, waardoor ons drankje uit was en we dus een ander moesten bestellen, waarvoor we dan de rekening voorgeschoteld kregen: 2 glaasjes proseco waar de prik grotendeels uit was voor 15 euro. Bij het uitchecken beloofde men ons dat we nog iets toegestuurd krijgen bij de opening van de fitness en de sauna. We zijn benieuwd. Besluit : mooie en comfortabele kamer, heerlijk ontbijt, vriendelijke dienstverlening aan de balie, prachtig gelegen, maar toch een domper op het geheel door gebrek aan sauna/fitness en verkeerd ingeschatte compensatie.
Pieterdina van Dijk
13 februari 2018
Zeer mooie omgeving heerlijk om te wandelen / fietsen.en hotel om super trots op te zijn . Personeel is op en top vriendelijk en behulpzaam.kamers keurig verzorgt.
jandutchwaterman
11 januari 2018
Wat een uitgelezen locatie om hier zo een schitterend landhuis te bouwen. we kwamen aan in hartje winter en binnen was het heerlijk warm. personeel vriendelijk en gastvrij. de verwarming werkte niet op de kamer , daardoor kregen we een mooiere kamer in het oude landhuis. in 1 woord fantastisch! De volgende ochtend ontbijt, dat was dik voor elkaar, alleen was ons verteld bij de incheck dat het ontbijt tot 11 uur was. helaas was het tot 10 uur. toch mochten we rustig ons ontbijt doen. klasse! Dit hotel verdient zeker aanbeveling .
Booycot
20 december 2017
Een prachtig kasteel-landgoed. Leuk om er eens te verblijven. Uitstekende keuken, zowel het ontbijt als het diner in de brasserie. Goede kamer, met twee geriefelijke zetels. Maar goed, in vergelijk met andere hotels in het vakantieveilingen aanbod, betaal je er ook wel wat voor. Een raar/vervelend aspect is dat zo'n gerenommeerd hotel een autorisatie (= recht om van je rekening af te halen) van € 150,-- vraagt. Dat heb ik de laatste 10 jaar niet meer meegemaakt. Het kwam mij over als een beleid van achterdocht: je vertrouwt je gast niet, maar vraagt van hem wel het hotel voor een bedrag van € 150,-- te vertrouwen. Vandaar het cijfer: 9 (voor de kwaliteit) - 2 (voor het 'wantrouwen') = 7
Jon2
06 november 2017
T