Nederland Noord-Holland Santpoort Landgoed Duin en Kruidberg
€ 79
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,95 p.p.p.n.   verblijfskosten

Luxe op een landgoed nabij de Noordzeekust

Landgoed Duin en Kruidberg - Nederland - Santpoort
Schitterend gelegen op een landgoed in Nationaal Park Zuid-Kennemerland vindt u Landgoed Duin & Kruidberg. In dit viersterrenhotel dat gevestigd is in een karakteristiek landhuis zal het u aan niets ontbreken! Ga dineren in het met Michelin-ster bekroonde restaurant, maak een heerlijke strandwandeling of bezoek het nabijgelegen Haarlem.

  • 1 x een overnachting in een Patio kamer
  • Vrij gebruik van sauna
  • Toegang tot fitnessruimte
  • 1 dag gratis gebruik van fietsen

  • € 9,00 veilingkosten

mariveko
jul 23, 2017
Een unieke prachtige locatie om te verblijven.
Ellis76
jul 20, 2017
Mooi hotel op een unieke locatie. Goede kamer en het eten is erg goed en betaalbaar. Vriendelijk personeel.
HenkdeGraaf
jul 12, 2017
D en K ligt in een werkelijk schitterend park. De kamers in de nieuwe vleugel, die geen afbreuk doet aan het oorspronkelijke landhuis, zijn voortreffelijk. Het driegangen diner op het terras aan de vijver in de ondergaande zon mocht er ook zijn. En dan het ontbijt...............! Een absolute aanrader!
anne 1
jul 10, 2017
Was gewoon goed.
ansklerkx
jul 05, 2017
Het was een geweldige locatie, zowel voor jong als oud in een mooie omgeving, goed eten, echt een aanrader ook voor de verwende gast!
desirenFhp
jun 22, 2017
Top hotel. Prachtig en heerlijk eten.
Radarxl
jun 21, 2017
Prachtig en goed onderhouden landgoed met mooie ruime en stijlvolle kamers. Ideale locatie voor fietstochten door 't bos of naar het strand. We hebben genoten van 't verblijf en komen zeker nog eens terug.
arjaenton
jun 02, 2017
Landgoed Duin&Kruidberg hebben wij ervaren als een warm bad. Een schitterende locatie met zeer gastvrij en klantvriendelijk personeel. Patio-kamer was schoon, mooi en volledig ingericht met zelfs een schuifdeur naar buiten (ommuurde ruimte) met 2 stoeltjes. Bedden sliepen heerlijk en bij ons arrangement omvatte ook 1 dag fietsen waarvan wij gretig gebruik maakten. Het ontbijt was luxe te noemen, alles vers, superlekkere koffie en het ontbrak ons aan niets. Ook daar zeer vriendelijk personeel. Menig hotel/restaurant kan hier een voorbeeld aannemen. Wij gaan er zeker nog eens terug !
roelie2Eiv
jun 01, 2017
Het was in één woord geweldig. Wij waren in "Duin en Kruidberg" in Santpoort.De klant is daar echt nog KONING.
spriety9Gv
mei 13, 2017
Leuk hotel, vriendelijk personeel, nette kamer, prachtig interieur, ontbijt genoeg en lekker, leuke fietsomgeving