Nederland Noord-Holland Santpoort Landgoed Duin en Kruidberg
€ 79
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,95 p.p.p.n.   verblijfskosten

Luxe op een landgoed nabij de Noordzeekust

Landgoed Duin en Kruidberg - Nederland - Santpoort

  • 1 x een overnachting in een Patio kamer
  • Vrij gebruik van sauna
  • Toegang tot fitnessruimte
  • 1 dag gratis gebruik van fietsen

  • € 9,00 veilingkosten

spriety9Gv
mei 13, 2017
Leuk hotel, vriendelijk personeel, nette kamer, prachtig interieur, ontbijt genoeg en lekker, leuke fietsomgeving
markie1986
mei 06, 2017
Het hotel bevindt zich op een schitterende locatie. Bij binnenkomst waren we meteen enthousiast. De elegante uitstraling en het historische karakter geeft zeker een extra dimensie. De service was uitstekend en de dame die ons hielp was erg klantvriendelijk. We hebben genoten van ons verblijf. Als we dan toch een klein minpuntje moeten noemen; de glazen, tafels, lampen, etc. waren vlekkerig vol stof. Hier nog wat meer aandacht aan geven.
vel1955
apr 27, 2017
We hadden op Koningsdag een koninklijk verblijf op Landgoed Duin en Kruidberg!
ger123
apr 27, 2017
Hotel Duin en Kruidberg Haarlem Mooi landgoed en Uitstekend hotel. Vriendelijke bediening. Heerlijk diner in Brasserie DenK. Een minpuntje: Kamer was niet goed schoongemaakt, er lag heel veel stof op tafel, buro, kasten en bed.
clau901
apr 11, 2017
Prachtig hotel ! Ligging nabij Bloemendaal is perfect. Heerlijk uitgebreid ontbijtbuffet. Aanrader !
mariannevanleuven
apr 11, 2017
Alles was goed . Het was goed vriendelijk. De kamer was goed en mooi. Het ontbijt was uitstekend. Kortom wij hebben er genoten . Het personeel was goed aardig behulpzaam.
Beli1738
apr 02, 2017
Fantastische ontvangst kamers en heerlijke gegeten
Ruiterpad1
apr 01, 2017
Wij waren weer in hotel Duin en Kruidberg. Het blijft een heerlijk hotel op een toplocatie. Vriendelijk personeel, uitstekende kamer en bedden en een fantastisch ontbijt. Dit keer was er echter een bedrijfsfeest waardoor de hele sfeer en beleving anders waren dan de vorige keer. Het zou correct zijn als men of geen andere gasten toelaat of dat dit vooraf gecommuniceerd wordt.
southbeach
mrt 27, 2017
Ik adviseur wel om te kiezen voor een upgrade dat verblijf je in het landgoed zelf. Service en dienstverlening was goed en het was een zeer aangenaam verblijf
Ruiterpad1
mrt 23, 2017
Uitstekend hotel. Prima ruime kamers, inrichting wat gedateerd, maar sfeervol. Nadeel is dat de douche door de douchedeuren spuit, waardoor bij het douchen de badkamer compleet nat wordt. In de Brasserie DenK kan je prima eten en wij hebben ook in restaurant De Vrienden van Jacob gegeten. Dat laatste was een hele mooie beleving. Er wordt fantastisch en heel fantasievol gekookt en de bediening is subliem. Het is niet goedkoop, maar de prijs/kwaliteitverhouding klopt. Het ontbijt is goed en zeer uitgebreid. Keuze uit zachte en harde eieren, het fruit voor de fruitsalade kan je apart opscheppen. Ruime collectie vleeswaren en kaas, maar ook Yakult, yogurt en vele soorten muesli. Al met al een hele goede ervaring die wij iedereen kunnen aanraden.