Nederland Zeeland Goes Van der Valk Hotel Goes
Van der Valk Hotel Goes Van der Valk Hotel Goes
€ 69
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,35 p.p.p.n.   verblijfskosten

In het groene hart van Zeeland ligt Van der Valk Hotel Goes. Een prima uitvalsbasis voor liefhebbers van strand, watersport en wandelen of fietsen in het ongerepte Zeeuwse landschap. Ook een bezoek aan historisch Middelburg is een absolute aanrader. Dit comfortabele hotel staat garant voor een ontspannen verblijf in veelzijdig Zeeland.

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 1,35 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 8,9 (88 reviews)
Mimi58
18 februari 2019
Ik ben helemaal niet naar VDV in Goes geweest. De data bij boeking was versprongen want ik moest 17.03 hebben in plaats van 17.02. Ik werd dus zondagavond opgebeld door iemand van het hotel om te vragen waar ik bleef. Heb haar gemeld dat ik me van datum hebt vergist waardoor ze niet helemaal blij klonk. Ik heb dus een veiling naar de vaantjes geholpen en denk dat het de laatste keer zal zijn dat ik nog mee doe.
eeckenbosch
06 januari 2019
Ver
trento59
24 december 2018
Uitstekend hotel en prima ontbijt.
jago1950
10 maart 2018
Prima locatie. Perfecte kamer en dito ontbijt. Voor herhaling vatbaar
geertannik
12 februari 2018
Zo als steeds alles weer prima in orde. Zelfs zo maar een mooie kamer met terras gekregen ipv een standaard kamer. Ontbijt lekker en uitgebreid ook life cooking opnieuw een succes. Wij komen in april terug ! Afstand tot het centrum best te doen met fiets, te voet naast grote baan is niet zo aan te bevelen.