Nederland Zeeland Goes Van der Valk Hotel Goes
Van der Valk Hotel Goes Van der Valk Hotel Goes
€ 69
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,35 p.p.p.n.   verblijfskosten

Overnacht in het groene hart van Zeeland

Van der Valk Hotel Goes - Nederland - Goes

In het groene hart van Zeeland ligt Van der Valk Hotel Goes. Een prima uitvalsbasis voor liefhebbers van strand, watersport en wandelen of fietsen in het ongerepte Zeeuwse landschap. Ook een bezoek aan historisch Middelburg is een absolute aanrader. Dit comfortabele hotel staat garant voor een ontspannen verblijf in veelzijdig Zeeland.

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 1,35 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 9 (87 reviews)
eeckenbosch
06 januari 2019
Ver
trento59
24 december 2018
Uitstekend hotel en prima ontbijt.
jago1950
10 maart 2018
Prima locatie. Perfecte kamer en dito ontbijt. Voor herhaling vatbaar
geertannik
12 februari 2018
Zo als steeds alles weer prima in orde. Zelfs zo maar een mooie kamer met terras gekregen ipv een standaard kamer. Ontbijt lekker en uitgebreid ook life cooking opnieuw een succes. Wij komen in april terug ! Afstand tot het centrum best te doen met fiets, te voet naast grote baan is niet zo aan te bevelen.
mirandavelthuizen
10 februari 2018
Goed onderhouden hotel met fijne bedden. Heerlijk en uitgebreid ontbijt Ik heb slecht geslapen omdat het erg warm was op de kamer en we de temperatuur niet zelf konden regelen.