HUP HUP
HUP HUP
HUP HUP
HUP HUP
HUP HUP
HUP HUP
HUP HUP
HUP HUP
HUP HUP
HUP HUP
HUP HUP
HUP HUP
HUP HUP
HUP HUP
HUP HUP
HUP HUP
HUP HUP
€ 94
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,46 p.p.p.n.   verblijfskosten

Het unieke HUP ligt in het Brabantse Mierlo, bekend om haar prachtige natuur en toch vlak bij de gezellige steden. Het luxe viersterrenhotel beschikt over het grootste Sports & Health Centre van Europa met alle mogelijke faciliteiten voor liefhebbers van sport en ontspanning.

  • 2 x een overnachting in een Base room
  • Vrij gebruik van zwembad, saunacentrum, fitness, tennis en squash
  • Fiets- en wandelroutes
  • Gratis draadloos internet in het gehele hotel

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 1,46 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 7,8 (138 reviews)
abrussaard
15 maart 2019
Mooie kamer. Bowlingbaan was slecht onderhouden. Kleedruimte van het zwembad was niet echt schoon.
JHeino
21 januari 2019
Prima hotel, alles verbouwd en mooi opgeknapt de sportieve stijl gaat door het hele hotel. Ruime kamers! Personeel vriendelijk, goede sportfaciliteiten, zwembad prima, lekkere sauna. Voor de kids/volwassenen bowlen, tennisbanen en een leuk binnen midgetgolf parcours voor de kleintjes. Goed ontbijt!
mes9
07 januari 2019
Geweldig hotel,ziet er prachtig uit. Genoeg te doen erg leuk,niets op aan te merken. Ook lekker gegeten.
Ilaana
08 december 2018
Knap vernieuwd hotel met sport thema, creatieve kamer, wellness, verschillende sportfaciliteiten inbegrepen in de prijs, 2 lekkere restaurants en uitgebreid ontbijt. Goede wifi verbinding.
Luisa.servanie
05 december 2018
Was heel leuk, en heel veel activiteiten . aan te raden.