Nederland Noord-Brabant Breda Amrath Hotel Brabant
Amrath Hotel Brabant Amrath Hotel Brabant
Amrath Hotel Brabant Amrath Hotel Brabant
Amrath Hotel Brabant Amrath Hotel Brabant
Amrath Hotel Brabant Amrath Hotel Brabant
Amrath Hotel Brabant Amrath Hotel Brabant
Amrath Hotel Brabant Amrath Hotel Brabant
Amrath Hotel Brabant Amrath Hotel Brabant
Amrath Hotel Brabant Amrath Hotel Brabant
Amrath Hotel Brabant Amrath Hotel Brabant
Amrath Hotel Brabant Amrath Hotel Brabant
Amrath Hotel Brabant Amrath Hotel Brabant
Amrath Hotel Brabant Amrath Hotel Brabant
Amrath Hotel Brabant Amrath Hotel Brabant
Amrath Hotel Brabant Amrath Hotel Brabant
Veiling Gesloten
Nieuwe veiling starten...
Gefeliciteerd
U heeft de veiling gewonnen
Geplaatste bod: €
Jammer
Een andere gebruiker heeft gewonnen
Winnaar:
Veiling Gesloten
Winnaar:
€ 59
Deze veiling is nog niet gestart...
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,25 p.p.p.n.   verblijfskosten

Te midden van de Beste Binnenstad van Nederland en het prachtige Brabantse natuurlandschap, vindt u het Amrâth Hotel Brabant. Dit gastvrije viersterrenhotel is een uitstekende uitvalsbasis voor een dagje uitgebreid winkelen in Breda of het Brabantse natuurschoon in de omringende bossen en natuurgebieden te verkennen.
Arrangement
  

Een 3-daags arrangement voor 2 personen: 

  • 2 x een overnachting in een standaardkamer
  • Gratis draadloos internet

Verplichte kosten
  
  • € 9,00 veilingkosten
  • € 1,25 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 6,8 (80 reviews)
Bobbie
18 november 2018
6
Minpunten: Hotel is verouderd. Niet bijzonder schoon. Zachte bedden. Geen verduisterende gordijnen. Erg gehorig. Pluspunten: Dichtbij centrum. Zwembad. Gratis parkeren.
jmrozing
25 oktober 2018
5
Gedateerd hotel wat ook nodig wat reparaties nodig heeft. Wel schoon en een goed ontbijt. Het enige echte jammere is dat ik een niet roken kamer geboekt heb en een kamer tussen rokers gekregen heb. De gang en de kamer stonken behoorlijk. Ik heb me laten vertellen dat kamer 600 en 601 de rook kamers zijn.
mieken
21 oktober 2018
5
oudbollig hotel echt geen 4 sterren waardig
snoepje27
10 september 2018
6
Redelijk hotel. Wel klantvriendelijk. Kamers verouderd.
sept97
30 augustus 2018
10
Vriendelijk personeel, ruime keuze in het restaurant. De kamer was schoon. Ik had doorgegeven dat ik mindervalide ben, aangezien ze geen echte kamers hiervoor beschikbaar hadden kreeg ik de eerste kamer in de gang hierdoor waren we dicht bij het restaurant, zwembad en de receptie.


Beschikbaarheid


 
Copyright © 2018 www.hotelkamerveiling.nl
Alle rechten voorbehouden. Bij het gebruik van deze site gaat u akkoord met de Privacy- en cookieverklaring
× Sluiten