Nederland Noord-Brabant Breda Amrath Hotel Brabant
€ 29
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,25 p.p.p.n.   verblijfskosten

Trendy winkels en Brabantse gastvrijheid in Breda.

Amrath Hotel Brabant - Nederland - Breda
Te midden van de Beste Binnenstad van Nederland en het prachtige Brabantse natuurlandschap, vindt u het Amrâth Hotel Brabant. Dit gastvrije viersterrenhotel is een uitstekende uitvalsbasis voor een dagje uitgebreid winkelen in Breda of het Brabantse natuurschoon in de omringende bossen en natuurgebieden te verkennen.

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score: 7 (59 reviews)

sharl
07 januari 2018
Amarth hotel in Breda is good hotel for short stay It is close to the high way , hospitals and casino To reach the centrum one can take the car and park close to the centrum Or go with open transport close to the hotel Restaurant has good selection of meals and the stuff are friendly We shall visit the hotel next time
famnobelen
30 december 2017
Vriendelijke medewerksters. Kamer redelijk. ...... verouderd. Tv slecht Eten restaurant goed. Fijn zwembad
f.evers
18 oktober 2017
een gezellig hotel met goed en vriendelijk personeel
didi68
09 september 2017
Zeer vriendelijk personeel. Kamer erg gedateerd.. Smalle bedden... Is geen 4*waardig..
WGJS
24 augustus 2017
Hotel goed bereikbaar. Genoeg parkeerruimte. Kamer op de begane grond. Jammer dat het raam niet op een kier kon (sluithaak kapot). Zwembad was heerlijk. Diner en ontbijt goed.