Duitsland Vrije Hanzestad Bremen Bremen Best Western Hotel Achim Bremen
Best Western Hotel Achim Bremen Best Western Hotel Achim Bremen
€ 115
Exclusief € 9,00 veilingkosten

4 dagen sfeervol Bremen verkennen

Best Western Hotel Achim Bremen - Duitsland - Bremen

Ontdek de Hanzestad Bremen vanuit Best Western Hotel Achim Bremen. Dit hotel in het gezellige plaatsje Achim biedt een comfortabele uitvalsbasis voor een bezoek aan het historische centrum van Bremen. Ga heerlijk fietsen langs rivier de Weser of bewonder de prachtige monumenten aan het sfeervolle marktplein in hartje stad.

Een 4 daags arrangement voor 2 personen:

  • 3 x overnachting in standaard hotelkamer
  • 3 x ontbijtbuffet

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,2 (37 reviews)
wim2411
10 juni 2019
Prima bedden, lekker geslapen. Uitstekend ontbijt, behulpzaam personeel. Elke dag schone handdoeken, wij waren er 3 nachten. Groot winkelcentrum Weserpark vlakbij.
I Ghaleb
02 juni 2019
Eenvoudig hotel maar zeer goed voor hun klanten; automaten voor warme en koude dranken, soep en broodjes. Verder heel goed ontbijt. Verbazingwekkend eigenlijk voor dit hotel. Schoon hotel.
hennie181
20 mei 2019
Ligging: dicht bij de snelweg en spoor (goed te horen als je raam open zet), maar dat hoeft niet, want klimaatregeling werkt goed. Kamer: goed. Gunstig voor fietsers: mooie route langs de Weser naar Bremen ( ca. 15 km). Verder is er in de directe omgeving van het hotel niets. Ruime parkeerplaats (gratis). Ontbijt: eerste morgen karig, tweede morgen goed. Personeel: nauwelijks gezien. Voor een drankje staan er automaten in de hal. Wel fijn dat er stallingsruimte voor fietsen is. Totaal: voldoende.
bosmaalbert
19 april 2019
alleen maar positief
pc-cam2009
24 maart 2019
Prima hotel, goed ontbijt. Aanrader