Duitsland Vrije Hanzestad Bremen Bremen Best Western Hotel Achim Bremen
Best Western Hotel Achim Bremen Best Western Hotel Achim Bremen
€ 69
Exclusief € 9,00 veilingkosten

Gezellig 3 dagen Hanzestad Bremen ontdekken

Best Western Hotel Achim Bremen - Duitsland - Bremen

Ontdek de Hanzestad Bremen vanuit Best Western Hotel Achim Bremen. Dit hotel in het gezellige plaatsje Achim biedt een comfortabele uitvalsbasis voor een bezoek aan het historische centrum van Bremen. Ga heerlijk fietsen langs rivier de Weser of bewonder de prachtige monumenten aan het sfeervolle marktplein in hartje stad.

Een 3 daags arrangement voor 2 personen:

  • 2 x overnachting in standaard hotelkamer
  • 2 x luxe ontbijtbuffet

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,1 (35 reviews)
hennie181
20 mei 2019
Ligging: dicht bij de snelweg en spoor (goed te horen als je raam open zet), maar dat hoeft niet, want klimaatregeling werkt goed. Kamer: goed. Gunstig voor fietsers: mooie route langs de Weser naar Bremen ( ca. 15 km). Verder is er in de directe omgeving van het hotel niets. Ruime parkeerplaats (gratis). Ontbijt: eerste morgen karig, tweede morgen goed. Personeel: nauwelijks gezien. Voor een drankje staan er automaten in de hal. Wel fijn dat er stallingsruimte voor fietsen is. Totaal: voldoende.
bosmaalbert
19 april 2019
alleen maar positief
pc-cam2009
24 maart 2019
Prima hotel, goed ontbijt. Aanrader
pc-cam2009
24 maart 2019
Prima prijs/kwaliteit verhouding.
khadija37
01 januari 2019
Het waren 2 rustige schone nachten! Lekker uitgerust. Warm opgevangen alles was duidelijk uitgelegd. Het ontbijt was heerlijk divers, je kon van alles kiezen. De medewerkers waren zeer vriendelijk! Een klein minpunt is dat het slechts te warm was en de airco niet aanging. De badkamer heeft geen goede ventilatie hierdoor mvg k.alami