Nederland Noord-Brabant Made Hotel t Trefpunt
Hotel t Trefpunt Hotel t Trefpunt
Waarde €   95,00
€ 35

Brabantse gezelligheid nabij Breda

Hotel t Trefpunt - Nederland - Made

Brabantse nachten zijn comfortabel bij Hotel ’t Trefpunt. Dit gastvrije familiehotel ligt in Made vlak bij Breda en de prachtige Biesbosch. Een prima uitvalsbasis voor een veelzijdig weekendje weg. En ’s avonds geniet u van een gezellig hapje en drankje in dit sfeervolle hotel.

Gemiddelde score 7,2 (112 reviews)
AMH Hoevers
30 oktober 2020
3,0
Kamer eenvoudig maar niets mis mee, leuke plek en erg schoon. Echter, de eigenaar en het andere personeel in het hotel en restaurant zijn bijzonder onvriendelijk en niet behulpzaam. Als gast voel je je vooral een last. Niet erg prettig als je een paar dagen op stap bent. Ontbijt matig. Diner slecht: pretentieus menu, maar goedkope ingrediënten en slecht bereid.
janenjkmo3
24 oktober 2020
Onze ervaring was niet zo best, heel de nacht stond de verwarming te tikken , wat heel irritant is. De meneer bij de receptie was niet in zijn goede doen, snap dat ze last hebben van de corona. Maar dat hebben we allemaal, vriendelijkheid is dan toch ook belangrijk.
Mark Custers
24 oktober 2020
Prima hotel,goede coronaregels.
melanie01
16 oktober 2020
We hebben geannuleerd omdat de horeca weer dicht is gegaan, en wij tot een risicogroep horen. We wilden dus onze reservering verplaatsen. Dat kon dus niet. ‘Het hotel is gewoon open, komt u maar’, was het antwoord van het hotel. Totaal geen begrip van de eigenaar voor de nieuwe situatie. Heel jammer en niet gastvrij, hoewel hij met het laatste zijn e-mail afsluit.....
Booycot
10 oktober 2020
Kamer wat 'gewoon'. Douche wat klein, althans voor een gezet persoon. Zeer redelijk ontbijt en diner. Uitstekende coronamaatregels. Gezellig met lokale uitstraling.