Duitsland Beieren Ingolstadt Intercity Hotel Ingolstadt
Intercity Hotel Ingolstadt Intercity Hotel Ingolstadt
€ 99
Exclusief € 9,00 veilingkosten

3-daagse culturele stedentrip in Beieren

Intercity Hotel Ingolstadt - Duitsland

Ontdek de charme van Ingolstadt vanuit InterCity Hotel Ingolstadt. Dit moderne hotel is een comfortabele uitvalsbasis om deze middeleeuwse stad te gaan ontdekken. Geniet van een stadwandeling door het schilderachtige centrum en bewonder de statige stadspoorten, prachtige gevels, torens en vestingwerken. In deze Beierse stad kijkt u uw ogen uit!

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 9 (2 reviews)
rodenbun
25 september 2015
Vrijwel nieuw hotel gelegen naast het treinstation van Ingolstadt. Wij hebben daar weinig last van gehad, kamers achterzijde liggen aan de rails kant. Een werkelijk heerlijk en zeer rijk ontbijtbuffer en zoals het hoort vriendelijke en attente mensen. De ( oude) stad s zeker de moeite waard om te bezoeken, je kan gratis met de bus door de stad vervoerd worden. Dit hotel is er een om zeker te onthouden !
Tosta1307
21 september 2015
Prima Hotel, gelegen naast station. We kregen geen standaardkamer maar een luxe kamer! Alle gasten krijgen gratis buskaart voor alle lijnen. Alle bussen komen langs het hotel.