Duitsland Hessen Darmstadt IntercityHotel Darmstadt
IntercityHotel Darmstadt IntercityHotel Darmstadt
€ 89
Exclusief € 9,00 veilingkosten

Ontdek in 3 dagen de Duitse kunst en historie

IntercityHotel Darmstadt - Duitsland

Een paar dagen cultuur beleven in het centrum van de Duitse Jugendstil? Darmstadt is een verrassende bestemming voor een stedentrip! Logeer in InterCityHotel Darmstadt, dat gevestigd is in het centraal station en vlak naast het stadscentrum met haar interessante bezienswaardigheden, zoals het beroemde Hundertwasserhaus en de prachtige Russische Kapelle.

  • FreeCityTicket voor gratis openbaar vervoer

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,8 (5 reviews)
Ger Thijssen
28 oktober 2018
Uitstekend Hotel gelegen net achter de HBF Darmstad De auto per lift gestald achter het Hotel Aangekomen bij de receptie zeer klantvriendelijk personeel Daarnaast kregen we ook een kaart voor het openbaar vervoer Dus geen auto maar met de tram of bus naar het centrum uitstekend geregeld Dus een dikke TIEN !!!!!
cuyote48
18 augustus 2017
Mooi hotel met moderne accommodatie, goede keuken en correct personeel. Interessante locatie vanwege de vlotte verbindingen naar autoweg en stadscentrum
snuffelpaal
08 augustus 2017
Mooi hotel, centraal gelegen bij de Hauptbahnhof. Hadden kamer met uitzicht op de treinen. Met beide ramen open veel lawaai m.n. als goederenvervoer passeert maar met ramen dicht is het stil. 's Nachts rijden er ook geen treinen. Mooie kamer en goede bedden en mooie badkamer. Zeer goed ontbijt. Gratis OV-kaarten voor gebruik OV in Darmstadt. Parkeren op hotelparking moet je betalen. Alternatief is om de omgeving te verkennen en daar gratis te parkeren (ca. 10 minuten lopen). Het reserveren was wel moeilijk omdat er weinig data beschikbaar waren voor een 3 daagse overnachting terwijl het hotel lang niet vol was. Dus dat is dan jammer dat de boekingsmogelijkheden beperkt waren. Darmstadt heeft diverse mooie kerken, Mathildenhohe met de Russisch orthodoxe kerk is een must. Lekker en goedkoop Schlosscafé-tuin achter het Schloss dat nu wordt gerestaureerd. Veel winkels. Stadsbrouwerij in hartje Darmstadt. Tegenover hotel, achter de Mc Donalds en schuin tegenover de Kinosis (grote bioscoop) liggen 2 wokrestaurants waarvan Khan een hele goede is (lopend buffet voor 17,90 p.p. excl. drankjes). Je kunt er ook 's middags lopend buffet nemen, beperkter, voor 9 euro. Altijd druk dus goede kwaliteit.
Welmoed
16 november 2016
Prima hotel, lekker ontbijt, vriendelijk personeel.
alice64
06 november 2015
Uitstekend zakenhotel. Mooie, zeer schone kamer en badkamer. Heel compleet en een fantastisch ontbijt (inclusief coffee to go) in de lobby, die 's ochtends middels schuifpanelen wordt omgetoverd tot ruime ontbijtruimte. In de nabije omgeving, richting centrum ruim gratis parkeerruimte. Voor inchecken gratis P+R achter station of voor het hotel 1/2 uur voor weinig. Openbaar vervoerkaart voor 3 dagen ideaal. Alle vervoer stopt voor de deur. Hou rekening met betalen van 'sleutelkaartborg' van €50,--. Attent en vriendelijk personeel. Darmstadt biedt naast Hundertwasserspirale en Jugendstilwijk niet veel moois, maar is wel een zeer aangename universiteitsstad met ruime mogelijkheid tot winkelen. Check vooraf internet voor rondwandelingen etc. want de VVV is niet best.