Nederland Utrecht Amerongen Hotel Restaurant Buitenlust
Hotel Restaurant Buitenlust Hotel Restaurant Buitenlust
€ 79
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,00 p.p.p.n.   verblijfskosten

3 dagen aan de voet van de Utrechtse Heuvelrug

Hotel Restaurant Buitenlust - Nederland

Geniet van een gezellig verblijf in de bosrijke omgeving van Amerongen. Het kleinschalige Hotel Restaurant Buitenlust is prachtig gelegen aan de voet van de Utrechtse Heuvelrug. Een paradijs voor natuurliefhebbers! De omgeving leent zich uitstekend voor mooie fiets- en wandeltochten.

  • Inclusief wandelroutes

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,7 (61 reviews)
Dorothee11
14 maart 2019
Grappig voor 1 keer, maar nooit weer. Kamer 6 zeer claustrofobisch, kamer 3 beter maar met bijbetaling van 20 euro! Wel gelukkig een normaal raampje ipv 2 dakraampjes en lekker bad/ dubbele regendouche. Verder bijzondere volle maar authentieke kamer die je nooit meer vergeet. Veel lampjes, op ongelukkige plaatsen die het wel of niet deden. Klein tv'tje, zeer matig ontbijt.
charlievhelden
11 maart 2019
Een gezellig hotel met een goede kamer en een goed ontbijt.
Gerrit ten Wolthuis
28 februari 2019
vlotte afhandeling, leuke kamer een keer wat anders dan een standaard kamer! prima ontbijt en dagmenu! komen zeker terug.
jdiepstraten
25 februari 2019
overnachting in Hotel Buitenlust in Amerongen, leuk klein en gezellig hotel. lekker gegeten met lunch en diner, ontbijt had iets uitgebreider mogen zijn. kan het iedereen aanbevelen.
famwdoO5TW
19 november 2018
Schoon en goed ontbijt, lekkere verse thee en koffie.