Nederland Utrecht Amerongen Hotel Restaurant Buitenlust
Hotel Restaurant Buitenlust Hotel Restaurant Buitenlust
€ 79
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,00 p.p.p.n.   verblijfskosten

3 dagen aan de voet van de Utrechtse Heuvelrug

Hotel Restaurant Buitenlust - Nederland

Geniet van een gezellig verblijf in de bosrijke omgeving van Amerongen. Het kleinschalige Hotel Restaurant Buitenlust is prachtig gelegen aan de voet van de Utrechtse Heuvelrug. Een paradijs voor natuurliefhebbers! De omgeving leent zich uitstekend voor mooie fiets- en wandeltochten.

  • Inclusief wandelroutes

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,8 (75 reviews)
jvannunNVf
21 juni 2019
Leuke plaats is Amerongen. Hotel is goed. Alleen stoelen op kamer bijna niet op te zitten. Je kan er ook leuk fietsen.
Hanna
17 juni 2019
De ontvangst was erg vreemd, een druk volks cafe… en we werden naar een zolder kamer gebracht, warm geen uitzicht. Later hadden we een aardiger gastvrouw, met wel een lekker ontbijt. We hadden razend spijt dat we hier 2 dagen moesten doorbrengen.
gaby148
05 juni 2019
Erg charmant hotel , goed ontbijt gezellig terras , mooie kamer.
wvan.lqr9z
03 juni 2019
alles piekfijn in orde leuke omgeving gezellig teras
dave1960
30 april 2019
HEEL GEZELLIG HOTEL LEUKE KAMER ,HEERLIJK VERS ONTBIJT DE AVOND HIER VOOR HEERLIJK DINER, ASPERGES MET ZALM HEERLIJKE FRIET MIN PUNTJE TE KLEINE TAFELTJE VOOR DE REST SUPER EN PRACHTIGE FIETS EN WANDEL GEBIED.