Nederland Utrecht Amerongen Hotel Restaurant Buitenlust
Hotel Restaurant Buitenlust Hotel Restaurant Buitenlust
€ 39
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,00 p.p.p.n.   verblijfskosten

Geniet van een gezellig verblijf in de bosrijke omgeving van Amerongen. Het kleinschalige Hotel Restaurant Buitenlust is prachtig gelegen aan de voet van de Utrechtse Heuvelrug. Een paradijs voor natuurliefhebbers! De omgeving leent zich uitstekend voor mooie fiets- en wandeltochten.

  • Inclusief wandelroutes

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,8 (71 reviews)
dave1960
30 april 2019
HEEL GEZELLIG HOTEL LEUKE KAMER ,HEERLIJK VERS ONTBIJT DE AVOND HIER VOOR HEERLIJK DINER, ASPERGES MET ZALM HEERLIJKE FRIET MIN PUNTJE TE KLEINE TAFELTJE VOOR DE REST SUPER EN PRACHTIGE FIETS EN WANDEL GEBIED.
Booycot
29 april 2019
Best leuk. Modern design in een oude hotelkamer. Ontbijt voldoende lekker.
Thei2010
27 april 2019
Leuke kamer,alles ruim gebouwd,goed restaurant met heerlijk eten en vrIendelijke bediening.
joris 6
26 april 2019
Een heel bijzonder hotel. Kamer was prima met heerlijke bedden. Wel aangegeven dat een paar lampen stuk waren. Heerlijk asperges gegeten in het gezellige restaurant. Ontbijt eenvoudig ,maar voor ons ruim voldoende. We komen graag nog een keer terug.
Joanna 63
26 april 2019
Wij hebben erg genoten in het hotel. Hadden een grote kamer aan de straatkant met een gezellig druk terras. Vriendelijk personeel en een lekker ontbijt.