Nederland Flevoland Emmeloord Hotel t Voorhuys
Hotel t Voorhuys Hotel t Voorhuys
€ 75
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,10 p.p.p.n.   verblijfskosten

3 dagen geniet van de schoonheid van de Noordoostpolder

Hotel t Voorhuys - Nederland - Emmeloord

Ontdek de prachtige Noordoostpolder vanuit Hotel ’t Voorhuys. Dit sfeervolle hotel met een theater en royaal Grandcafé ligt midden in het centrum van Emmeloord. De omgeving is een paradijs voor natuurliefhebbers en leent zich uitstekend voor het maken van mooie fietstochten. Ook een bezoekje aan het pittoreske vissersdorpje Urk mag niet ontbreken!

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,6 (41 reviews)
yfke48
12 augustus 2019
Dit is een fantastisch hotel. Alles klopt. Wij hadden een nieuwe Comfort kamer. Uitstekende bedden. Prima Wi-Fi. Zeer voorkomend en vriendelijk personeel. Het eten in de brasserie is prima. Ook het ontbijtbuffet laat niets te wensen over.
verhaag
05 augustus 2019
Alles prima ,alleen de badkamer veel te klein ,niet meer van deze tijd.
evads
04 augustus 2019
Prima hotel. Verzorgd ontbijt. Ideaal als uitgangspunt voor de Hanzesteden
hydras
28 juli 2019
Vriendelijke ontvangst, Kamer goed! Met thee en koffie faciliteiten. Goede bedden. Was zeer warm, airco had een rare tic, maar waren blij dat hij werkte. Super gezellig terras met vriendelijke bediening. Alles bij elkaar was het zeer gastvrij ! Wij komen terug.
Ellyklap
23 juli 2019
Mooi hotelmet goede kamers ,vriendelijk personeel en bij het centrum van Emmeloord