Nederland Flevoland Emmeloord Hotel t Voorhuys
Hotel t Voorhuys Hotel t Voorhuys
€ 75
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,10 p.p.p.n.   verblijfskosten

3 dagen geniet van de schoonheid van de Noordoostpolder

Hotel t Voorhuys - Nederland - Emmeloord

Ontdek de prachtige Noordoostpolder vanuit Hotel ’t Voorhuys. Dit sfeervolle hotel met een theater en royaal Grandcafé ligt midden in het centrum van Emmeloord. De omgeving is een paradijs voor natuurliefhebbers en leent zich uitstekend voor het maken van mooie fietstochten. Ook een bezoekje aan het pittoreske vissersdorpje Urk mag niet ontbreken!

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,6 (34 reviews)
Boterletter
11 mei 2019
Gezellig hotel met een heel gezellig terras, en prima bediening. De kamer was perfect en de badkamer had een douche en een bad. Het ontbijt was goed, voldeed aan alle verwachtingen. We gaan zeker een keer terug.
reiziger19
29 april 2019
Het was een fijn verblijf op zaterdag, ruime kamer met goed bed. Het ontbijt prima en uitgebreid. Restaurantgedeelte bomvol en buiten veel feestgedruis, maar wat wil je...het was op Koningsdag. Gratis parkeren voor het hotel. Niks mis mee, zou zo teruggaan. Hadden nu basiskamer, was de prijs ook naar en alles erop en eraan.
evenkijken
18 maart 2019
all22
18 maart 2019
Prima hotel. Kamer in oude gedeelte gedateerd. Alles was wel aanwezig. Wordt binnenkort aangepakt. Het ontbijt was uitstekend en ook hebben we gedineerd in het Voorhuys. Heerlijk gegeten. Bediening verdient een compliment, trouwens al het personeel. Zeer toegewijd. Zeker een plek om naartoe terug te keren. Mooi museum bij Schokland. Zeer de moeite waard.
ijkie
03 maart 2019
Prima hotel! Kamer goed en ontbijt goed. Leuke dingen in de omgeving te doen. Vriendelijk personeel.