Nederland Flevoland Emmeloord Hotel t Voorhuys
Hotel t Voorhuys Hotel t Voorhuys
€ 75
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,10 p.p.p.n.   verblijfskosten

3 dagen geniet van de schoonheid van de Noordoostpolder

Hotel t Voorhuys - Nederland - Emmeloord

Ontdek de prachtige Noordoostpolder vanuit Hotel ’t Voorhuys. Dit sfeervolle hotel met een theater en royaal Grandcafé ligt midden in het centrum van Emmeloord. De omgeving is een paradijs voor natuurliefhebbers en leent zich uitstekend voor het maken van mooie fietstochten. Ook een bezoekje aan het pittoreske vissersdorpje Urk mag niet ontbreken!

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,6 (28 reviews)
nipan16AFZ
24 april 2018
Mijn vrouw en ik hebben een nacht gebruik gemaakt via hotelkamer veiling.nl van Hotel t Voorhuys. Om kort te zijn als wij in de toekomst weer eens in de buurt mochten zijn van Emmeloord is dit ons adres. Vlotte incheck, keurige kamer, dito badkamer en prima ontbijt in de ochtend, waarbij het aan niets ontbrak. Als er al een dingetje was v.w.b. onvolkomenheid, dan was het dat in de badkamer de showergel leeg was. Zoals ik al schreef als je op dit soort "rand" zaken moet letten dan is het met de kwaliteit goed gesteld. Kortom wij hebben genoten van een " nachtje" Emmeloord.
otto ketelaar
10 maart 2018
Is super goed bevallen Komen zeker nog eens terug
Pjwilmink
03 februari 2018
Goed hotel Goede kamers met airco en goede bedden Zeer goed ontbijt Vriendelijk personeel
roje
05 november 2017
Bij aankomst bleek er een hele vieze rioollucht in de kamer te hangen waarvan wij meteen melding maakten. Het vriendelijke personeel legde uit dat de stankoverlast het gevolg was van een probleem dat zich enige dagen geleden had voorgedaan. Wij kregen meteen een andere maar hele luxe kamer helaas wel boven het grand café dat pas om 1.00 uur dichtging. We hebben hierdoor niet goed kunnen slapen maar misschien voor een ander geen probleem. Aan de achterkant zijn wel rustige kamers maar die van ons( de laatste ) had dus dit probleem. Het ontbijt krijgt een 9. Het is een heel gezellig familiehotel met zeer vriendelijk en lief personeel. Wij komen hier heel graag weer terug. Echt een aanrader.
theahoudijk
23 oktober 2017
hotel was goed en een goed ontbijt