Duitsland Noord-Rijnland- Westfalen Sundern Landhotel Gasthof Willecke
Landhotel Gasthof Willecke Landhotel Gasthof Willecke
€ 99
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,00 p.p.p.n.   verblijfskosten

3 dagen natuur en gezelligheid in Sauerland

Landhotel Gasthof Willecke - Duitsland - Sundern

In het beboste heuvellandschap van het Sauerland, vindt u Landhotel Gasthof Willecke. Dit gezellige hotel in Stockum is prachtig gelegen op steenworp afstand van het smaragdgroene Sorpesee meer. De schitterende omgeving is een paradijs voor wandelaars en natuurliefhebbers en staat garant voor een ontspannen verblijf

  • Ontvangst met een kofje koffie
  • 2 x een ontbijt
  • 1 fles mineraalwater op de kamer
  • Wandelkaarten
  • 20% korting op toegang tot nabijgelegen zwembad Aqua Magis

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 9 (41 reviews)
w.triches
26 oktober 2018
Het hotel was erg goed. Ontbijt en diner perfect. Klantenservice van Hotekamerveiling beneden peil. Zelf geboekt bij hotel omdat via Hotelkamerveiling geen kamers ter beschikking leken. Nooit meer meedoen aan veiling dus, want dit is de tweede keer.
Hackfort
01 juli 2016
Geboekt voor onderbreking terugreis na een vakantie in Zuid-Duitsland. Prima verzorgd, niks mis mee. Maar waarom beantwoordt Hotelkamerveiling.nl sinds de nieuwe website geen e-mails meer ?
Fred Peters
11 maart 2016
Prima Hotel. Vriendelijke mensen. Uitstekend restaurant en een fantastisch ontbijt. Goede parkeergelegenheid, jammer dat het zo ver van de Autobahn ligt. Omgeving is prachtig.
christianneniks
02 maart 2016
Het eten is er uitstekend was wel 4 sterren .De kamer iets minder maar wel 3 sterren
Ruiterpad1
02 september 2015
Hotel Willecke sinds 1735! in handen van de familie Willecke is een fijn hotel. De kamers zijn wat gedateerd maar keurig netjes en schoon. Je kunt er heel goed eten en ook het ontbijt is zeer uitgebreid en erg lekker. Het is een mooi Fachwerkgebouw en het ligt prachtig in een heel klein en rustig dorpje. De "oude" heer Willecke is heel vriendelijk en gastvrij. De dame in de bediening vonden wij jammer genoeg wat meer procesgedreven en minder gastvrij.