Duitsland Noord-Rijnland- Westfalen Sundern Landhotel Gasthof Willecke
Landhotel Gasthof Willecke Landhotel Gasthof Willecke
€ 49
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,00 p.p.p.n.   verblijfskosten

Natuur en gezelligheid in prachtig Sauerland

Landhotel Gasthof Willecke - Duitsland - Sundern

In het beboste heuvellandschap van het Sauerland, vindt u Landhotel Gasthof Willecke. Dit gezellige hotel in Stockum is prachtig gelegen op steenworp afstand van het smaragdgroene Sorpesee meer. De schitterende omgeving is een paradijs voor wandelaars en natuurliefhebbers en staat garant voor een ontspannen verblijf.

  • Ontvangst met een kofje koffie
  • 1 fles mineraalwater op de kamer
  • Wandelkaarten
  • 20% korting op toegang tot nabijgelegen zwembad Aqua Magis

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 9 (46 reviews)
roeedkapke
10 augustus 2019
Vriendelijke ontvangst, prima bed. Kleine, maar schone kamer. Heerlijk eten. Prachtige omgeving.
Luna 66
28 juli 2019
Dit gasthof is in onze ogen nog verder gestegen in klasse, werkelijk fantastisch er zijn in de tijd nieuwe slaapkamers erbij gekomen, grote snelheid in serveren en het eten grote klasse. het personeel als familie bedrijf is 1 , geen gemopper maar doen. wel een kegelbaan maar geen zwembad, maar daar komen we ook niet voor. de omgeving sorpesee is mooi, lopen of een mooie fiets tocht, boottocht en Koblenz ongeveer 40 km
IreneH0JSw
11 juni 2019
Het interieur van de kamer ziet er wat ouder uit in eik, maar is schoon en netjes. En absoluut prima voor de prijs. Het personeel was erg vriendelijk en behulpzaam. Het ontbijt biedt een zeer goede selectie. De locatie rustig maar centraal voor excursies naar het Hochsauerland. We zullen weer terugkomen.
erikmiranda
02 juni 2019
Hadden hotel geboekt in sauerland haus willicke. Deze was overboekt en hebben ons naar een bevriend hotel doorgezet. Dit hotel was netjes, gezellig en goed onderhouden. De omgeving is niet toeristisch maar een absolute aanrader. Vokr wandelaars, motorrijders en rustzoekers is dit gebied een verademing. De sorpesee is een leuk uitstapje en vergeet niet de ijssalon aan de boulevard te bezoeken.
anpahali
30 mei 2019
De ontvangst was door de mannelijke eigenaar hartelijk en vrolijk. De dame aan de receptie was minder vriendelijk en verwisselde boekingen. Toen wij haar daar op wezen was ze licht geïrriteerd. De volgende morgen had dezelfde dame een foute factuur voor ons. Werd wel hersteld hoor maar haar fout uitte ze weer richting ons met irritatie. Jammer want voor de rest een prima hotel al was de kamer aan renovatie toe hij was wel schoon. Het ontbijt was verder meer dan prima.