Nederland Flevoland Emmeloord Hotel t Voorhuys
Hotel t Voorhuys Hotel t Voorhuys
€ 39
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,10 p.p.p.n.   verblijfskosten

Ontdek de schoonheid van de Noordoostpolder

Hotel t Voorhuys - Nederland - Emmeloord

Ontdek de prachtige Noordoostpolder vanuit Hotel ’t Voorhuys. Dit sfeervolle hotel met een theater en royaal Grandcafé ligt midden in het centrum van Emmeloord. De omgeving is een paradijs voor natuurliefhebbers en leent zich uitstekend voor het maken van mooie fietstochten. Ook een bezoekje aan het pittoreske vissersdorpje Urk mag niet ontbreken!

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,6 (32 reviews)
evenkijken
18 maart 2019
all22
18 maart 2019
Prima hotel. Kamer in oude gedeelte gedateerd. Alles was wel aanwezig. Wordt binnenkort aangepakt. Het ontbijt was uitstekend en ook hebben we gedineerd in het Voorhuys. Heerlijk gegeten. Bediening verdient een compliment, trouwens al het personeel. Zeer toegewijd. Zeker een plek om naartoe terug te keren. Mooi museum bij Schokland. Zeer de moeite waard.
ijkie
03 maart 2019
Prima hotel! Kamer goed en ontbijt goed. Leuke dingen in de omgeving te doen. Vriendelijk personeel.
j.vanrhMbg
21 augustus 2018
Prima hotel op de perfecte locatie aan de rand van het centrum. Goed ontbijt, vriendelijk personeel!
nipan16AFZ
24 april 2018
Mijn vrouw en ik hebben een nacht gebruik gemaakt via hotelkamer veiling.nl van Hotel t Voorhuys. Om kort te zijn als wij in de toekomst weer eens in de buurt mochten zijn van Emmeloord is dit ons adres. Vlotte incheck, keurige kamer, dito badkamer en prima ontbijt in de ochtend, waarbij het aan niets ontbrak. Als er al een dingetje was v.w.b. onvolkomenheid, dan was het dat in de badkamer de showergel leeg was. Zoals ik al schreef als je op dit soort "rand" zaken moet letten dan is het met de kwaliteit goed gesteld. Kortom wij hebben genoten van een " nachtje" Emmeloord.