Nederland Zuid-Holland Rotterdam Inntel Hotels Rotterdam Centre
€ 155
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,70 p.p.p.n.   verblijfskosten

Inntel Hotels Rotterdam Centre is uniek gelegen aan de voet van de Erasmusbrug. Vanuit bijna elke plek in dit belevings- en design hotel, heeft u zicht op het water van de Maas. Deze unieke ligging in hartje Rotterdam maakt het een ideale locatie voor een heerlijk verblijf in deze bruisende havenstad.

  • 2 x een overnachting in een standaard City view kamer
  • 2 x een uitgebreid ”Champagne“ ontbijtbuffet
  • Toegang tot Wellnessclub H2O (met o.a. een zwembad, saunagedeelte met Finse panoramasauna, Turks stoombad en tropische regendouche)
  • Gebruik van LifeFitness Gym
  • Gratis draadloos internet in het gehele hotel
  • 1 x een entreebewijs voor Holland Casino
  • Korting op entreebewijzen voor diverse Rotterdamse attracties
  • Stadsplattegrond

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 2,70 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

shop5
sep 11, 2017
Ontbijt was goed! De matras van het bed: de veren waren te voelen en dat sliep niet fijn
ing50
aug 22, 2017
Meestal een prima hotel. Helaas deze keer niet zo'n goede ervaring met de receptie. We hadden een bepaalde kamer geregeld met upgrade. Toen we later op de dag de keycard kwamen halen had een collega de kamer vergeven aan iemand anders. Geen excuus. Kwam zeer onprofessioneel over. Om die reden een onvoldoende
rashma1975
aug 12, 2017
Super hotel met de vriendelijkste receptie 👌👌👌
j.genuchten
aug 06, 2017
Relatief kleine kamer. Wel compleet. Vriendelijk, Behulpzaam personeel. Geweldig ontbijtbuffet.
DSM1906
jul 25, 2017
Wie een citytrip wil maken naar Rotterdam is bij Inntel Hotels op het juiste adres! Je bevindt je op steenworp afstand van de Erasmusbrug en de Witte de Withstraat en op loopafstand (15-20 minuten) van zowel de bekende Markthal, de Koopgoot, de Oude haven als bijv. de Euromast. De citykamer is absoluut niet ruim te noemen, maar van alle gemakken voorzien met een badkamer met bad. (Verwacht hier geen Van der Valk kwaliteit, maar nogmaals wie voor de stad komt, zal niet veel op de hotelkamer aanwezig zijn.) De wellness is prima, eveneens niet ruim van opzet, maar heerlijk om een paar uurtjes te ontspannen en te genieten van een prachtig uitzicht op Rotterdam. Het "champagne" ontbijt is werkelijk geweldig en wordt tot het laatst aangevuld. Je kunt hier dus uitgebreid ontbijten tot 11:30u! TIP1: De watertaxi meert achter het hotel aan, dus ook daarmee kan je op een originele manier overal komen! TIP2: Overweeg van te voren of je met het OV wilt komen of je je auto liever in een parkeergarage parkeert, maar realiseer je goed dat parkeren in Rotterdam duur is. (In gerenommeerde parkeergarages €19,- per 24 uur).
Dorothee11
jul 16, 2017
Voor de 5e keer hier verbleven. Leuke locatie, maar hotel gaat achteruit. Elke keer hoop ik dat ze wat met mijn suggesties/opmerkingen/klachten hebben gedaan, maar helaas helemaal niets! Juist niet! De licht doorlatende gordijnen stinken, de luxaflex onder de stof, de thermostaat van de douche niet hoger te zetten dan 37graden, verstopte afvoer etc etc. Het enige prachtige is echt het uitzicht! Fenominaal ;-). Maar ik kom nu niet meer terug.
willeke11
mei 26, 2017
Dit hotel is schitterend centraal gelegen. Wij verbleven hier vaker met alle plezier in een Cityroom. Dit keer kozen we voor een betaalde upgrade naar een Waterfront Panorama room. Dat viel ons erg tegen. We verbleven op de tweede etage precies op de hoek direct aan het drukke kruispunt, zodat het vooral voorbijrazend blik was i.p.v. water en skyline. Ook het raam open was bij dit warme weer geen optie i.v.m. het steeds optrekken van verkeer en het geluid van ambulance en politiesirenes. Natuurlijk verblijf je in een grote stad, maar naar ons idee was dit ook echt een Cityroom. Direct gemeld en bij afrekenen nogmaals. Jammer. Als je hoger verblijft zal het Waterfront en Panorama met zicht zeker prachtig zijn. Het ontbijt was ook fijn en mooi zicht. Dus ons lage cijfer betreft puur prijs-kwaliteit upgrade naar Waterfront Panorama kamer op hoek 2e etage.
Feyenoord rotterdam
mei 15, 2017
INNTEL HOTEL THANKS Locatie Perfect Fijne Mensen
Stefanie von Arx
jul 22, 2016
We got an upgrade at the hotel and the room was ok, it wasn't as large as I expected it to be and the interior was a little outdated. It was nice but lacked quality. The bed spreads had hairs on them that were neither mine nor my husbands and the bathroom wasn't all too clean either. What made up for it all was the amazing view of the Erasmus bridge and the location but I don't think that you should ride that coattail for too much longer. The breakfast was great! Lots to choose from and delicious. The service people at the hotel were well informed and friendly.
Dorothee11
jul 11, 2016
Wederom alles in orde, heerlijk hotel. De verduisteringsgordijnen blijven een hekel punt, en deze keer was het ontbijt een grote chaos door te weinig en onervaren personeel. Tòch ga ik weer terug, want ik voel mij hier als een vis in het water.