Nederland Zuid-Holland Delft Hampshire Hotel Delft Centre
Hampshire Hotel Delft Centre Hampshire Hotel Delft Centre
€ 49
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,90 p.p.p.n.   verblijfskosten

Viersterrenluxe in romantisch Delft

Hampshire Hotel Delft Centre - Nederland - Delft

Ontdek de romantische stad Delft en geniet van een luxe verblijf in Hampshire Hotel-Delft Centre. Vanuit dit viersterrenhotel wandelt u in enkele minuten naar de prachtige oude binnenstad. Bewonder de vele cultuurhistorische gebouwen, slenter door de pittoreske straatjes en langs de sfeervolle grachten of pak een gezellig terrasje.

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 2,90 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 8,5 (37 reviews)
RYV727
20 augustus 2018
wij waren drie dagen te gast in het Hampshire hotel in delft wij zijn zeer tevreden thuis gekomen.men doet er alles aan om het je zo comfortabel mogelijk te maken wij hebben van het eerste tot het laatste moment genoten de kamer was tip top, goed bed mooie grote kamer niets ontbrak er uitgebreid ontbijtbuffet en heerlijk avondeten aan een zeer goede prijs.wij gaan zeker nog eens terug
marrot
04 augustus 2018
Goed en schoon hotel op 5 min. loopafstand van het centrum van Delft. Erg aardig personeel en een uitgebreid ontbijtbuffet.
joo1956
29 juli 2018
Ontbijt was karig. Geen yoghurt, basic beleg (geen zalm, rosbief o.i.d.). Smerig potje pindakaas/chocopasta. Personeel ruimde aan het eind tafels leeg/op. Kamer was erg schoon. M.u.v. De bureaustoel: daarop lag een schaamhaar en waren remsporen van de de ontlasting van eerdere bezoekers te herkennen. Niet fris. Advies: neem je werk serieus.
chrisaIZKx
23 juni 2018
We hebben 2 dagen verbleven in Delft bij ' Hotel Hampshire'. Ontvangst aan de balie en personeel was heel vriendelijk. De kamer was prima in orde, en de badkamer zeer netjes. We hadden een prachtig zicht over het dorp vanaf het zesde. Gelukkig waren er liften. Het ontbijt in buffetvorm was uitstekend, en keuze genoeg. Een minpunt was de voorziening van parking. Dat kan niet bij het hotel, maar enkel in een nabije ondergrondse. En het was behoorlijk duur. Het is een vast bedrag van 17€ voor 24u. Dus voor die 2 dagen moesten wij nog een 29€ betalen voor de auto. Dat zou anders moeten vind ik. Maar in Delft is er wel wat te bezichtigen, en het is er gezellig rondslenteren, dus dat maakt het wel goed
chofma94kR
17 juni 2018
Mooi hotel Vriendelijk personeel