Novotel Brugge Centrum

BRUGGE, België

Ontdek de rijke geschiedenis van Brugge en kom tot rust in het comfortabele familiehotel Novotel Brugge Centrum. Het hotel ligt midden in het centrum van Brugge met alle belangrijke bezienswaardigheden op loopafstand. De prachtige middeleeuwse klokkentoren ligt op slechts 10 minuten lopen van het hotel. Geniet van een drankje in onze sfeervolle bar of naast ons zwembad op het terras. Na het verkennen van Brugge kunt u zich heerlijk ontspannen in uw ruime kamer. De ideale plek voor u en uw gezin.
Boek nu zonder veilingkosten!
Je boekt al vanaf

Zoeken

Er zijn geen beschikbare kamers gevonden.

Novotel Brugge Centrum
Adres
8000
Katelijnestraat 65B,65
BRUGGE
België

Sterren

Faciliteiten
  • Verbonden kamers
  • hotel
  • American Express
  • EC
  • JCB
  • Diners Club
  • MasterCard
  • Visa
  • Maestro
  • EuroCard
  • Oppervlakte kamer (m²)
  • Aantal slaapkamers
  • Barrièrevrije badkamer
  • Wi-Fi
  • Internettoegang
  • Rolstoeltoegankelijk
  • Huisdieren < 5 kg toegestaan
  • Huisdieren > 5 kg toegestaan
  • Rolstoeltoegankelijk
  • Parkeergelegenheid
  • Garage
  • Receptie die 24 uur per dag geopend is
  • Internet via de kabel (tegen betaling)
  • Wi-Fi
  • Lokale en internationale telefoongesprekken
  • Kamerservice
  • Wasservice
  • Medische dienst
  • Meertalig personeel
  • Gemeenschappelijke ruimten met airconditioning
  • Kluisje
  • Wisselkantoor
  • Lift
  • Kiosk
  • Tuin
  • Terras
  • Zonneterras
  • Privézwembad
  • Bar
  • Restaurant
  • Niet-rokengedeelte
  • Hoge kinderstoelen
  • Banketzaal
  • Airconditioning
  • Ontbijtzaal
  • Vergaderzaal
  • Kopieerapparaat
  • Speelgedeelte
  • Sauna (tegen betaling)
  • Bubbelbad (tegen betaling)
  • Ontbijt
  • Continentaal ontbijt
  • Warm ontbijt
  • Ontbijt voor vroege vogels
  • Lunch à la carte
  • Diner à la carte
  • Glutenvrije maaltijden
  • Snacks
  • Homovriendelijk
  • Identiteitskaart bij aanmkomst
  • Niet roken zone