Jan Brito

BRUGGE, België

Kruip in de huid van een ridder of jonkvrouw en overnacht in hotel Jan Brito te Brugge. Je logeert in een 16de-eeuwse woning die volledig gerestaureerd werd en omgetoverd tot viersterrenhotel. Generaties lang woonden hier adellijke families. Niet alleen de gevel bleef intact, ook het herenhuis zelf is nog vol unieke decoraties uit vroegere eeuwen : marmeren schouwen, eiken trappen, volledig zichtbaar eiken dakgebinte, eeuwenoude beschilderingen. Gasten kunnen hun continentale ontbijt zelf samenstellen aan een buffet of kiezen van het menu. De richting uitgenodigd à dienste...
Boek nu zonder veilingkosten!
Je boekt al vanaf

Zoeken

TWEEPERSOONSKAMER STANDAARD, 1 nacht

Boek deze kamer
EUR 135,00
EUR 135,00

Voor annuleren of wijzigen na 19-8-2019 23:59:00 betaalt u 135 EUR
Boek deze kamer
EUR 142,00
EUR 142,00

Voor annuleren of wijzigen na 25-9-2019 11:00:00 betaalt u 142 EUR
Boek deze kamer
EUR 175,00
EUR 175,00

Voor annuleren of wijzigen na 25-9-2019 11:00:00 betaalt u 175 EUR
Selectie ongedaan maken Reserveer

TWEEPERSOONSKAMER DELUXE, 1 nacht

Boek deze kamer
EUR 165,00
EUR 165,00

Voor annuleren of wijzigen na 19-8-2019 23:59:00 betaalt u 165 EUR
Boek deze kamer
EUR 175,00
EUR 175,00

Boek deze kamer
EUR 208,00
EUR 208,00

Voor annuleren of wijzigen na 25-9-2019 11:00:00 betaalt u 208 EUR

JUNIOR SUITE STANDAARD, 1 nacht

Boek deze kamer
EUR 229,00
EUR 229,00

Voor annuleren of wijzigen na 19-8-2019 23:59:00 betaalt u 229 EUR
Boek deze kamer
EUR 241,00
EUR 241,00

Voor annuleren of wijzigen na 25-9-2019 11:00:00 betaalt u 241 EUR
Boek deze kamer
EUR 274,00
EUR 274,00

Voor annuleren of wijzigen na 25-9-2019 11:00:00 betaalt u 274 EUR

Suite STANDAARD, 1 nacht

Boek deze kamer
EUR 229,00
EUR 229,00

Boek deze kamer
EUR 241,00
EUR 241,00

Boek deze kamer
EUR 274,00
EUR 274,00

FAMILIEKAMER DUPLEX, 1 nacht

Boek deze kamer
EUR 240,00
EUR 240,00

Voor annuleren of wijzigen na 19-8-2019 23:59:00 betaalt u 240 EUR

FAMILIEKAMER DUPLEX, 1 nacht

Boek deze kamer
EUR 252,00
EUR 252,00

Voor annuleren of wijzigen na 25-9-2019 11:00:00 betaalt u 252 EUR
Boek deze kamer
EUR 318,00
EUR 318,00

Voor annuleren of wijzigen na 25-9-2019 11:00:00 betaalt u 318 EUR

Jan Brito
Adres
8000
FREREN FONTEINSTRAAT,1
BRUGGE
België

Sterren

Kruip in de huid van een ridder of jonkvrouw en overnacht in hotel Jan Brito te Brugge. Je logeert in een 16de-eeuwse woning die volledig gerestaureerd werd en omgetoverd tot viersterrenhotel. Generaties lang woonden hier adellijke families. Niet alleen de gevel bleef intact, ook het herenhuis zelf is nog vol unieke decoraties uit vroegere eeuwen : marmeren schouwen, eiken trappen, volledig zichtbaar eiken dakgebinte, eeuwenoude beschilderingen. Gasten kunnen hun continentale ontbijt zelf samenstellen aan een buffet of kiezen van het menu. De richting uitgenodigd à diensten thee en koffie in de kamers.

Faciliteiten
  • hotel
  • American Express
  • EC
  • Diners Club
  • MasterCard
  • Visa
  • Maestro
  • Aantal slaapkamers
  • Badkamer
  • Douche
  • Ligbad
  • Toiletartikelen
  • Wi-Fi
  • Televisie
  • Satelliettelevisie
  • Electriciteit 220V
  • Betaalfilms
  • Minibar (tegen betaling)
  • Individueel regelbare airconditioning
  • Individueel regelbare verwarming
  • Kluisje
  • Wekservice
  • Rookmelder
  • Schoonmaakdienst
  • Huisdieren < 5 kg toegestaan (tegen betaling)
  • Huisdieren > 5 kg toegestaan (tegen betaling)
  • Parkeergelegenheid (tegen betaling)
  • Garage (tegen betaling)
  • Receptie die 24 uur per dag geopend is
  • Laat uitchecken (tegen betaling)
  • GSM-ontvangst
  • Wi-Fi
  • Kamerservice
  • Wasservice (tegen betaling)
  • Medische dienst (tegen betaling)
  • Fietsverhuur (tegen betaling)
  • Meertalig personeel
  • Haard
  • Rookmelder
  • Kluisje
  • Lift
  • Tuin
  • Terras
  • Fietsenstalling
  • Fitnessruimte
  • Kranten
  • Bagageruimte
  • Waterkoker
  • Fietsen beschikbaar
  • Handdoeken en beddengoed tegen
  • Bar
  • Niet-rokengedeelte
  • Hoge kinderstoelen
  • Ontbijtzaal
  • Printer (tegen betaling)
  • Kopieerapparaat (tegen betaling)
  • Sauna
  • Stoombad
  • Turks bad (hamam)
  • Ontbijtbuffet
  • Continentaal ontbijt
  • Homovriendelijk
  • Niet roken zone
  • Kredietkaart is verplicht als borg. Er wordt geen cash geld als borg aanvaard
  • Fitness