Willicher Hof

Overnachting voor 2 + ontbijt + late check-out

9,2
Perfect · 129 beoordelingen
Willicher Hof
Willich (251km)
Verkocht: 34
€125
€99
Boek nu voor €99

Voor 2 personen: heerlijke overnachting bij Willicher Hof in de prachtige Niederrhein-regio, inclusief ontbijt, late check-out en toeristenbelasting

  • Heerlijke overnachting voor 2 in Willich, in de prachtige Duitse regio Niederrhein
  • Inclusief ontbijt en late check-out
  • Bezoek nabijgelegen steden zoals Mönchengladbach, Neuss of Düsseldorf
  • In Neuss en Mönchengladbach komen winkelliefhebbers dankzij de grote winkelcentra gegarandeerd aan hun trekken
  • Geniet in Düsseldorf aan het water op de prachtige en gezellige Rheinuferpromenade
  • Of doe het rustig aan in de gezellige biertuin van het hotel en geniet van heerlijk eten onder het genot van een drankje
  • Bij mooi weer is een fiets- of wandeltocht door de omgeving perfect als uitstapje
  • De toeristenbelasting is inbegrepen

Willicher Hof
Anrather Straße 1, 47877Willich
251 km van De kust
4 km van treinstation

+4

9.2
129 beoordelingen

In het midden van Willich nodigt het traditionele, door een familie gerunde hotel en restaurant je uit om in de ontspannen sfeer te vertoeven. Of je nu op vakantie bent in de prachtige Niederrhein-regio of gewoon op doorreis bent, alleen of met een groep, voor zaken of plezier: bij Willicher Hof word je verwelkomt in een persoonlijke, vriendelijke sfeer waarin je je snel thuis voelt!

In het restaurant kun je genieten van Duitse huisgemaakte gerechten en culinaire specialiteiten. Het menu verandert elke week. Voor speciale gelegenheden en evenementen is er een grote zaal. Bruiloften, verjaardagen, jubilea of andere evenementen tot 80 personen vinden hier in gezellige sfeer plaats.

Willicher Hof verwelkomt je graag!

Het restaurant is van maandag t/m zondag gesloten van 15.00 uur tot 17.00 uur.

Boek nu voor €99

Hotels in de buurt van Willicher Hof