Voor 2 personen: 1 of 2 heerlijke overnachtingen bij Waldhotel Tannenhäuschen in Wesel, inclusief ontbijtbuffet, welkomstdrankje, wellness, massage en meer
Verkocht: 33
Verkocht: 22
Samen met je geliefde even ontsnappen aan de stress van alledag en een ontspannen tijd samen beleven? Kom genieten van een verblijf bij het luxueuze Waldhotel Tannenhäuschen in het prachtige Duitse Wesel. Jullie verblijven 1 of 2 nachten in een comfortabele parkkamer die van alle gemakken is voorzien.
Op de dag van aankomst worden jullie hartelijk ontvangen met een lekker welkomstdrankje; jullie minivakantie of weekendje weg start dus meteen goed! Op de dag van aankomst mogen jullie vanaf 14.00 uur gebruikmaken van de wellness en op de dag van vertrek tot 14.00 uur. Dankzij de inbegrepen droge watermassage op een waterbed kun je helemaal tot rust komen. 's Ochtends beginnen jullie de dag goed met een uitgebreid ontbijtbuffet in het parkrestaurant. Ga vervolgens op pad met de gratis huurfietsen om de omgeving te verkennen; fiets bijvoorbeeld langs de Auesee, de Rijnoeverpromenade en de oude spoorbrug. Beleef een onvergetelijke minivakantie!
Hotelarrangement
Maak nu kennis met het luxueuze Waldhotel Tannanhäuschen in Wesel. In 1902, 120 jaar geleden, werd de eerste steen van het hotel gelegd door de familie Hetzel. Tot op de dag van vandaag is het hotel een plek waar gasten van heinde en verre naartoe komen voor ontspanning en gezelligheid.
Het hotel beschikt over 81 moderne kamers, suites en appartementen die voorzien zijn van al het comfort dat je je maar kunt wensen. Daarnaast zijn er ook 8 vergaderzalen met plek voor maximaal 240 personen. In de AQUA SILVER Spa van 5300 m² kun je bovendien helemaal tot rust komen. In het gezellige parkrestaurant kun je genieten van een heerlijk ontbijtbuffet of een andere maaltijd en in de club van het hotel (19Zwo) sluit je de dag af met een lekker drankje en goede muziek. Ontdek Waldhotel Tannenhäuschen nu zelf!
Je bent van harte welkom bij Waldhotel Tannenhäuschen!