Vayamundo Houffalize

Overnachting voor 2 + ontbijt + biermand in de Ardennen

8.9
Uitstekend • 64 beoordelingen
Verkocht: 136
€147
€110

Voor 2 personen: overnachting bij Vayamundo Houffalize in de prachtige Ourthe-vallei inclusief ontbijtbuffet, biermand en toegang tot de fitnessruimte en het zwembad

  • Nuit pour 2 à Vayamundo Houffalize dans la belle vallée de l'Ourthe
  • Vous séjournez dans une chambre double luxueusement équipée
  • Y compris petit-déjeuner et un panier de bières brassées dans la brasserie de l'hôtel
  • L'accès à la salle de sport et à la piscine est inclus dans votre séjour
  • Partez en randonnée, à vélo ou en kayak dans les magnifiques environs !
  • Vous pouvez également visiter Durbuy, Plopsa Coo ou vous rendre dans les grottes de Han
  • Également valable pour une arrivée le vendredi et le samedi
  • Vous voulez rester plus longtemps ? Alors achetez plusieurs vouchers !
  • Parking gratuit

  • Check-in à partir de 17h et check-out jusqu'à 10h
  • Hors taxe de séjour de 1,30€ par personne par nuit
  • La piscine est fermée le lundi et le mercredi matin en dehors des vacances scolaires belges

8.9
64 beoordelingen
&.
Mevr. &. Van De Paer
Mevr. E. Van Den Steen
Mevr. S. Simonis

Rustig ontwaken in de Ourthevallei. Een fikse ochtendwandeling door het heerlijk geurende dennenbos om daarna een stevig ontbijt te nemen in het gezellige buffetrestaurant. Het leven diep in de Belgische Ardennen neemt alle stress weg… Beloofd!

Vayamundo Houffalize heeft verschillende 252 kamers. De twin kamers zijn van alle gemakken voorzien zoals 2 enkele bedden, een eigen badkamer, koekast, televisie en gratis wifi. Ontspan eventueel in het wellnesscentrum of het tropische zwembad Aqua l'O. Breng zeker ook een bezoek aan Durbuy met zijn middeleeuwse centrum en avonturenpark, ga griezelen in de grotten van Han, daal de Ourthe af in een kajak of glij met een rubberen bootje naar beneden op de Dino Splash in Plopsa Coo.

Beleef een onvergetelijke minivakantie bij Vayamundo Houffalize!

Hotels in de buurt van Vayamundo Houffalize