Vayamundo Houffalize

Overnachting voor 2 + ontbijt + welkomstdrankje in de Ardennen

Perfect • 94 beoordelingen
Vayamundo Houffalize
Houffalize (235km)
Verkocht: 131
€161
€99

Voor 2 personen: overnachting bij Vayamundo Houffalize in de prachtige Ourthe-vallei inclusief ontbijtbuffet, welkomstdrankje en toegang tot de fitnessruimte en het zwembad

Overnachting voor 2 + welkomstdrankje + ontbijt + toegang tot fitness en zwembad

39% korting

Verkocht: 111

€161
€99

Overnachting voor 2 en een kind + welkomstdrankje + ontbijt + toegang tot fitness en zwembad

27% korting

Verkocht: 20

€176
€129

  • Overnachting voor 2 + welkomstdrankje + ontbijt + toegang tot fitness en zwembad vanaf €99
  • Overnachting voor 2 en een kind + welkomstdrankje + ontbijt + toegang tot fitness en zwembad €129
  • Overnachting voor 2 personen en eventueel een kind bij Vayamundo Houffalize in de prachtige Ourthe-vallei
  • Jullie overnachten in een luxe uitgeruste twin kamer
  • Inclusief ontbijtbuffet en een welkomstdrankje
  • Toegang tot de fitnessruimte en het zwembad is inbegrepen bij je verblijf
  • Ga wandelen, fietsen of kajakken door de prachtige omgeving!
  • Of bezoek Durbuy, Plopsa Coo of ga griezelen in de grotten van Han
  • Gratis parkeergelegenheid

  • Inchecken vanaf 17.00 uur, uitchecken tot 10.00 uur
  • Exclusief toeristenbelasting van €1,30 p.p.p.n., ter plekke te voldoen
  • Het zwembad is buiten de Belgische schoolvakanties in de voormiddag op maandag en woensdag gesloten
  • Vragen over de deal? Bel: 011 / 96 07 39 of WhatsApp met: 011 96 07 39

Vayamundo Houffalize
Ol Fosse d'Outh 1, 6660 Houffalize
235 km van De kust
12km van treinstation

94 beoordelingen
N.
Mevr. N. Callens
top! ,ik kan het niet anders noemen
N.
Mevr. N. Cools
vriendelijk personeel...propere kamers...mooie omgeving 👍
Dhr. J. Hemeleers

Rustig ontwaken in de Ourthevallei. Een fikse ochtendwandeling door het heerlijk geurende dennenbos om daarna een stevig ontbijt te nemen in het gezellige buffetrestaurant. Het leven diep in de Belgische Ardennen neemt alle stress weg… Beloofd!

Vayamundo Houffalize heeft verschillende 252 kamers. De twin kamers zijn van alle gemakken voorzien zoals 2 enkele bedden, een eigen badkamer, koekast, televisie en gratis wifi. Ontspan eventueel in het wellnesscentrum of het tropische zwembad Aqua l'O. Breng zeker ook een bezoek aan Durbuy met zijn middeleeuwse centrum en avonturenpark, ga griezelen in de grotten van Han, daal de Ourthe af in een kajak of glij met een rubberen bootje naar beneden op de Dino Splash in Plopsa Coo.

Beleef een onvergetelijke minivakantie bij Vayamundo Houffalize!

Hotels in de buurt van Vayamundo Houffalize