Van der Valk Hotel Leeuwarden

Overnachting(en) voor 2 + ontbijt in Leeuwarden

Verkocht: 26
€178
€119

Voor 2 personen: 1, 2 of 3 overnachtingen met een heerlijk ontbijt en late check-out bij Van der Valk Hotel, nabij het groene landschap van Leeuwarden

1 overnachting voor 2 in een comfortkamer + ontbijt + late check-out

33%

Verkocht: 22

€178
€119

2 overnachtingen voor 2 in een comfortkamer + ontbijt + late check-out

43%

Verkocht: 4

€409
€234

3 overnachtingen voor 2 in een comfortkamer + ontbijt + late check-out

29%

€483
€344

  • 1 Übernachtung für 2 in einem Komfortzimmer + Frühstück + Late Check-Out 119 €
  • 2 Übernachtungen für 2 in einem Komfortzimmer + Frühstück + Late Check-Out 234 €
  • 3 Übernachtungen für 2 in einem Komfortzimmer + Frühstück + Late Check-Out 344 €
  • Genieße 1, 2 oder 3 komplett ausgestattete Übernachtungen
  • Genießt zusammen in diesem schönen 4-Sterne Hotel eine Auszeit
  • Du übernachtest in einem luxuriösen, stilvoll eingerichteten Komfortzimmer mit kostenlosem WiFi, Flachbildfernseher, Nespresso-Kaffeemaschine und eigenem Bad mit Dusche und Badewanne
  • Inklusive reichhaltigem Frühstück und Late Check-Out
  • Kostenlose Parkplätze am Hotel
  • Auch am Wochenende und an Wochentagen während der Ferien gültig!
  • Allergien, vegetarische Ernährung und (Diät)Wünsche werden während des Frühstücks berücksichtigt, bitte bei der Reservierung erwähnen
  • Möchtest Du länger bleiben? Dann kaufe mehrere Voucher!

  • Einchecken ab 15:00 Uhr, Auschecken bis 14:00 Uhr
  • Exklusive Fremdenverkehrsabgabe i.H.v. 1,65 € pro Person, pro Nacht
  • Bei Aufenthalten von mehreren Nächten: Zwischenreinigung nicht inbegriffen
  • Vragen over de deal? Bel: 032 211 001 119 of WhatsApp met: 032 21100 1119

Lynbaan 35, 8941BRLeeuwarden

Ga met z'n tweetjes een comfortabele tijd tegemoet met 1, 2 of 3 overnachtingen bij het Van der Valk Hotel nabij de prachtige natuur van Leeuwarden. Jullie verblijven een of meerdere nachten in een luxe, stijlvol ingerichte comfortkamer plus Nespresso koffiemachine, ligbad en inloopdouche met rainshower. Na een heerlijke nacht worden jullie uitgerust wakker en genieten jullie van het lekkere ontbijt. Jullie hoeven je niet te haasten, dankzij de late check-out hoef je pas om 14.00 uur je sleutel in te leveren.

Rondom dit 4-strerrenhotel is er voor ieder wat leuks te doen. Ga de natuur in en ontdek de waddeneilanden, maak een gezellige stadswandeling of ga lekker fietsen langs al het mooie water. Wil jij een minder actieve minivakantie? Ga een lekker dagje shoppen, bezoek de 11 fonteinen van Friesland en ontdek de prachtige historische binnenstad met tal van bijzondere bezienswaardigheden. Jullie beleven een fantastische tijd!

Tweepersoons-comfortkamer

  • Airconditioning
  • 42 inch LED-tv
  • Gezellig zitje
  • 2 enkele bedden met comfortabel 1-persoonstopdekmatras
  • Royale kastruimte
  • Kluis
  • Nespresso koffiemachine
  • Koelkast
  • Ligbad
  • Rainshower met aparte handdouche
  • Toilet
  • Gratis WiFi, zowel bedraad als draadloos
  • Telefoon

Ontdek nu Van der Valk Hotel Leeuwarden. Dit prachtige 4-sterrenhotel van Leeuwarden vind je tussen de mooie natuur van Friesland. Voor de natuurliefhebbers kun je hier genieten van de prachtige waddeneilanden, de 11 fonteinen van Friesland en er is overvloedige ruimte om te wandelen of fietsen. De luxe en modern ingerichte kamers van het hotel zijn van alle gemakken voorzien, zoals een flatscreen-tv, bureau en gratis koffie- en theefaciliteiten.

Het hotel beschikt over een luxe restaurant waar je kunt aanschuiven voor een compleet verzorgd ontbijt, lekkere lunch, heerlijk diner of ervaar een live cooking. Op de menukaarten vind je werkelijk voor ieder wat wils. Daarnaast vind je er ook diverse faciliteiten zoals een sauna, sportschool, fietsverhuur en gratis parkeerplaatsen waar je ook je elektrische auto kunt opladen. Ook kun je gebruik maken van de shuttle service, een bus die je ophaalt bij het hotel en afzet in het centrum. Kom het zelf ontdekken.

Je bent van harte welkom bij Van der Valk Hotel Leeuwarden!

Hotels in de buurt van Van der Valk Hotel Leeuwarden