Van der Valk Hotel Leeuwarden

Overnachting(en) voor 2 + ontbijt in Leeuwarden

Perfect • 3 beoordelingen
Van der Valk Hotel Leeuwarden
Leeuwarden (291km)
Verkocht: 29
€178
€119

Voor 2 personen: 1, 2 of 3 overnachtingen met een heerlijk ontbijt en late check-out bij Van der Valk Hotel, nabij het groene landschap van Leeuwarden

1 overnachting voor 2 in een comfortkamer + ontbijt + late check-out

33% korting

Verkocht: 24

€178
€119

2 overnachtingen voor 2 in een comfortkamer + ontbijt + late check-out

43% korting

Verkocht: 5

€409
€234

3 overnachtingen voor 2 in een comfortkamer + ontbijt + late check-out

29% korting

€483
€344

  • Overnachting voor 2 in een comfortkamer + ontbijt + late check-out €119
  • 2 overnachtingen voor 2 in een comfortkamer + ontbijt + late check-out €234
  • 3 overnachtingen voor 2 in een comfortkamer + ontbijt + late check-out €344
  • Geniet van 1, 2 of 3 compleet verzorgde overnachting(en)
  • Ga er samen even gezellig tussenuit in dit prachtige 4-sterrenhotel
  • Je verblijft in een luxe, stijlvol ingerichte comfortkamer met gratis wifi, flatscreen-tv, Nespresso-koffiezetapparaat en een eigen badkamer met douche en ligbad
  • Inclusief uitgebreid ontbijt en late check-out
  • Gratis parkeergelegenheid bij het hotel
  • Ook geldig in het weekend en op doordeweekse dagen tijdens de vakanties!
  • Bij het ontbijt wordt er rekening gehouden met vegetariërs en (di)eetwensen of allergieën, vermeld deze bij je reservering

  • Inchecken vanaf 15.00 uur, uitchecken tot 14.00 uur
  • Exclusief toeristenbelasting van €1,65 p.p.p.n.
  • Bij verblijf meerdere nachten: tussentijdse schoonmaak is niet inbegrepen

Van der Valk Hotel Leeuwarden
Lynbaan 35, 8941 BR Leeuwarden
291 km van De kust
3km van treinstation

Ga met z'n tweetjes een comfortabele tijd tegemoet met 1, 2 of 3 overnachtingen bij het Van der Valk Hotel nabij de prachtige natuur van Leeuwarden. Jullie verblijven een of meerdere nachten in een luxe, stijlvol ingerichte comfortkamer plus Nespresso koffiemachine, ligbad en inloopdouche met rainshower. Na een heerlijke nacht worden jullie uitgerust wakker en genieten jullie van het lekkere ontbijt. Jullie hoeven je niet te haasten, dankzij de late check-out hoef je pas om 14.00 uur je sleutel in te leveren.

Rondom dit 4-strerrenhotel is er voor ieder wat leuks te doen. Ga de natuur in en ontdek de waddeneilanden, maak een gezellige stadswandeling of ga lekker fietsen langs al het mooie water. Wil jij een minder actieve minivakantie? Ga een lekker dagje shoppen, bezoek de 11 fonteinen van Friesland en ontdek de prachtige historische binnenstad met tal van bijzondere bezienswaardigheden. Jullie beleven een fantastische tijd!

Tweepersoons-comfortkamer

  • Airconditioning
  • 42 inch LED-tv
  • Gezellig zitje
  • 2 enkele bedden met comfortabel 1-persoonstopdekmatras
  • Royale kastruimte
  • Kluis
  • Nespresso koffiemachine
  • Koelkast
  • Ligbad
  • Rainshower met aparte handdouche
  • Toilet
  • Gratis WiFi, zowel bedraad als draadloos
  • Telefoon

3 beoordelingen
Mevr. A. Luijendijk
Wij vonden ons verblijf in alle opzichten fantastisch
Van der Valk Hotel Leeuwarden
Geachte heer Luijendijk,

Hartelijk dank voor deze geweldige score en het nemen van de tijd om uw ervaringen met ons te delen. Wij zien u graag nogmaals terug in Hotel Leeuwarden!

Met vriendelijke groet,
Receptie
Van der Valk Hotel Leeuwarden
Mevr. H. Grootelaar-Meijer

Ontdek nu Van der Valk Hotel Leeuwarden. Dit prachtige 4-sterrenhotel van Leeuwarden vind je tussen de mooie natuur van Friesland. Voor de natuurliefhebbers kun je hier genieten van de prachtige waddeneilanden, de 11 fonteinen van Friesland en er is overvloedige ruimte om te wandelen of fietsen. De luxe en modern ingerichte kamers van het hotel zijn van alle gemakken voorzien, zoals een flatscreen-tv, bureau en gratis koffie- en theefaciliteiten.

Het hotel beschikt over een luxe restaurant waar je kunt aanschuiven voor een compleet verzorgd ontbijt, lekkere lunch, heerlijk diner of ervaar een live cooking. Op de menukaarten vind je werkelijk voor ieder wat wils. Daarnaast vind je er ook diverse faciliteiten zoals een sauna, sportschool, fietsverhuur en gratis parkeerplaatsen waar je ook je elektrische auto kunt opladen. Ook kun je gebruik maken van de shuttle service, een bus die je ophaalt bij het hotel en afzet in het centrum. Kom het zelf ontdekken.

Je bent van harte welkom bij Van der Valk Hotel Leeuwarden!

Hotels in de buurt van Van der Valk Hotel Leeuwarden