Two Brothers Noordwijk Beach Hotel

1 of 2 overnachting(en) voor 2 + ontbijt in hartje Noordwijk

Erg populaire deal
9.2
Perfect • 29 beoordelingen
Verkocht: 270
€115
€99

Voor 2 personen: culinair overnachtingsarrangement met 1 of 2 overnachting(en) + ontbijt + evt. 3-gangendiner bij 4-sterrenhotel Two Brothers Noordwijk Beach Hotel, aan de boulevard langs het strand

1 overnachting voor 2 + ontbijt + 1 x 3-gangendiner

12%

Verkocht: 17

€180
€159

2 overnachtingen voor 2 + ontbijt + 1 x 3-gangendiner

30%

Verkocht: 20

€366
€258

1 overnachting voor 2 + ontbijt

14%

Verkocht: 79

€115
€99

  • 1 overnachting voor 2 + ontbijt €99
  • 1 overnachting voor 2 + ontbijt + 1 x 3-gangendiner €159
  • 2 overnachtingen voor 2 + 2x ontbijt + 1 x 3-gangendiner vanaf €258
  • 1 of 2 overnachting(en) voor 2 personen, inclusief ontbijt en een 3-gangendiner
  • Jullie overnachten in een mooi 4-sterrenhotel aan de boulevard in Noordwijk
  • Je verblijft in een prachtige kamer die van alle gemakken is voorzien!
  • Het stadscentrum ligt op 5 minuten lopen
  • Het hotel is rolstoeltoegankelijk
  • honden zijn toegestaan in het hotel, tegen een toeslag van € 25 per hond per dag (ter plekke voldoen)
  • parkeren is mogelijk voor €18 per dag
  • In de winterperiode is het restaurant op zondag vanaf 20.00 uur gesloten

Koningin Wilhelmina Boulevard 8, 2202 GRNoordwijk

9.2
29 beoordelingen
Dhr. S. Wesseling
W.
Dhr. W. Hubregtse
Dhr. E. Peijs
alles perfect verzorgd,top

Two Brothers Noordwijk Beach Hotel bevindt zich aan de boulevard langs het strand van Noordwijk, op slechts 5 minuten lopen van het centrum. Het hotel heeft een ontspanningscentrum met een binnenzwembad, een elegante brasserie en een verwarmd terras. Je hebt toegang tot alle faciliteiten waaronder een spabad en een stoombad. Alle kamers zijn voorzien van kabel-tv, een bureau, wifi en koffie- en theefaciliteiten. Sommige kamers bieden uitzicht op het strand en de Noordzee.

Two Brothers Noordwijk Beach (voorheen Golden Tulip) heeft met een nieuwe naam ook een nieuwe missie gekregen. Two Brothers verwijst naar de twee zonen van de nieuwe eigenaren (van het hotel in Noordwijk en Golden Tulip Zoetermeer-Den Haag). Het autisme van de broers is de inspiratie geweest om iets te doen voor anders begaafde jongeren die beschikken over een normale intelligentie. Dit doen zij door werkplekken te creëren op verschillende afdelingen in het hotel. Ook wordt er rekening gehouden met gasten die binnen deze groep vallen. Denk aan reserveren van het zwembad en rustig dineren. Elke ochtend kun je in Brasserie Noordzee genieten van een uitgebreid ontbijt met onder andere croissants, roereieren en bacon. Vanaf 12.00 uur kun je er terecht voor een heerlijke lichte lunch of een uitgebreide "dunch', een combinatie van lunch en diner. Ga je er een dagje op uit? Het hotel verhuurt fietsen en maakt lunchpakketten klaar voor gasten die de omgeving willen verkennen.

Je bent van harte welkom bij Two Brothers Noordwijk Beach Hotel!

Hotels in de buurt van Two Brothers Noordwijk Beach Hotel