Theis-Muehle

Overnachting voor 2 + ontbijt + late check-out in de Eifel

Perfect • 3 beoordelingen
Verkocht: 74
€132
€79

Voor 2 personen: heerlijke overnachting inclusief ontbijt, late check-out en eventueel een 3-gangendiner bij hotel Theis-Muehle in De Eifel

Overnachting voor 2 + ontbijt + welkomstdrankje + late check-out

40%

Verkocht: 49

€132
€79

Overnachting voor 2 + ontbijt + welkomstdrankje + late check-out + 3-gangendiner (geldig op do t/m zo)

28%

Verkocht: 25

€179
€129

  • Übernachtung für 2 + Frühstück + Willkommensgetränk + Late Check-Out 79 €
  • Übernachtung für 2 + Frühstück + Willkommensgetränk + Late Check-Out + 3-Gänge-Menü (Anreise: Do. bis So.) 129 €
  • Herrliche Übernachtung für 2 in der Eifel
  • Inklusive Frühstück, Late Check-Out und optionalem 3-Gänge-Menü
  • Ihr übernachtet in einem schönen Zimmer mit gratis WiFi, einem Flatscreen-TV und wunderschöner Aussicht auf die Berge und den Garten
  • In der Nähe des Stausees Bilburg, ideal für eine Wanderung oder Radtour
  • Einen Katzensprung von Trier, Bernkastel-Kues und Luxemburg entfernt
  • Gratis Parkplätze am Hotel vorhanden
  • Erlebe den perfekten Kurzurlaub
  • Möchtest Du länger bleiben? Dann kaufe mehrere Voucher!
  • Allergien, vegetarische Ernährung und (Diät)Wünsche werden während des Frühstücks und Dinners berücksichtigt, bitte bei der Reservierung erwähnen

Echt ontspannen overnachten doe je bij familiehotel Theis-Muehle in Biersdorf am See, midden in de Eifel. Neem je partner of beste vriend(in) mee voor een heerlijke minivakantie in de natuur. Jullie worden hartelijk ontvangen met een welkomstdrankje en verblijven in een tweepersoonskamer die van alle gemakken is voorzien. Zo hebben jullie gratis wifi, een badkamer met bad of douche, een flatscreen-tv en nog veel meer. 's Ochtends kunnen jullie genieten van heerlijk versgebakken broodjes in de ontbijtzaal. Jullie kunnen rustig aan doen, want uitchecken hoeft pas om 11 uur!

Bij aankomst op donderdag t/m zondag kunnen jullie 's avonds eventueel terecht bij het gezellige restaurant voor een heerlijk 3-gangendiner. Tussendoor is er genoeg te beleven in de omgeving. Je kunt er urenlang wandelen door de hoge bergen, fietsen door de dichte bossen en kanoën op het stuwmeer. Of ga eropuit: je bent binnen no-time in Trier, Bernkastel-Kues en Luxemburg. Beleef een heerlijke minivakantie!

Tweepersoonskamer

  • Tweepersoonsbed
  • Badkamer met bad of douche
  • Bank
  • Föhn
  • Balkon
  • Uitzicht op de bergen en de tuin

3 beoordelingen
V.
Mevr. V. Van Der Lint
Was prijs kwaliteit in orde
Mevr. H. Schaminee

Midden in het mooie Biersdorf am See ligt Theis-Muehle: een prachtig hotel in een natuurrijke omgeving. Theis-Muehle is al generaties lang een familiebedrijf en dat merk je zodra je voet binnenzet. Je voelt je gelijk thuis! Het hotel beschikt over diverse comfortabele kamers die van alle gemakken zijn voorzien. Zo hebben ze onder andere gratis wifi, badkamer met bad of douche, een gezellig balkon én een geweldig uitzicht op de bergen. 's Ochtends komt de geur van vers brood uit eigen bakkerij je tegemoet en 's avonds kun je genieten van een heerlijk diner in het restaurant.

Ook in de omgeving is genoeg te beleven. Maak bijvoorbeeld een lange wandeling langs het stuwmeer Stausee Bilburg, waar je ook kunt kanoën en waterfietsen. Fiets door de dichte bossen of de glooiende heuvels, of proef echt Bittburger-bier. Ook ben je binnen no-time in Luxemburg, Trier of Bernkastel-Kues: ideaal voor een gezellig daguitstapje. De perfecte minivakantie beleef je hier!

Beleef het bij Theis-Muehle!

Hotels in de buurt van Theis-Muehle