The Manor Amsterdam

Overnachting(en) voor 2 + ontbijt + drankje in Amsterdam

9,8
Perfect · 95 beoordelingen
The Manor Amsterdam
Amsterdam (187km)
Verkocht: 517
€168
€99
Boek nu voor €99

Voor 2 personen: 1 of 2 overnachting(en) in een superior room met ontbijt en een welkomstdrankje bij 4-sterrenhotel The Manor in Amsterdam

  • Overnachting voor 2 + ontbijt + welkomstdrankje vanaf €99
  • 2 overnachtingen voor 2 + ontbijt + welkomstdrankje vanaf €188
  • Overnacht in een superior room voor 2 personen bij 4-sterrenhotel The Manor Amsterdam
  • Prachtig karakteristiek oud pand in Amsterdam-Oost: een volledig gerenoveerd oud ziekenhuis
  • Luxe kamer met uitzicht over de stad en een inloopdouche
  • Inclusief welkomstdrankje
  • Geniet van een uitgebreid ontbijt, eventueel geserveerd op de kamer
  • Verken tijdens je verblijf het mooie Amsterdam
  • Het hotel is rookvrij, rolstoel- en kindvriendelijk en heeft 24-uursreceptie
  • Met gratis Wi-Fi!
  • Wist je dat The Manor hét Love Hotel is van het bekende tv-programma All You Need is Love van Robert ten Brink?

  • indien nodig, minimaal 24 uur van tevoren annuleren anders vervalt de voucher
  • Exclusief toeristenbelasting van 7% over de kamerprijs + €3,- p.p.p.n. (onder voorbehoud van eventuele verhogingen in 2022)
  • Inchecken vanaf 15.00 uur en uitchecken voor 12.00 uur

The Manor Amsterdam
Linnaeusstraat 89, 1093 EKAmsterdam
187 km van De kust
0 km van treinstation

+5

9.8
95 beoordelingen

Het mooiste hotel van Amsterdam-Oost: zo wordt The Manor Amsterdam ook wel genoemd. Het hotel is gevestigd in een oud ziekenhuis en stadsdeelkantoor. Het karakteristieke gebouw is omgetoverd tot een modern hotel met prachtige kamers, van alle gemakken voorzien.

Drink tijdens je verblijf een drankje in de hippe hotelbar, geniet van een ontbijt in het mooie restaurant of maak gebruik van een van de ruime vergaderzalen. Of ga Amsterdam verkennen op de fiets middels de fietsverhuur van het hotel. De kamers hebben een luxe uitstraling met bijzondere details én bedden waar je eindeloos in wil blijven liggen. Plan snel je bezoek!

Je bent van harte welkom bij The Manor Amsterdam!

Boek nu voor €99

Hotels in de buurt van The Manor Amsterdam